Vztahuje se k

O-dění poslední víkend v říjnu

Poslední víkend v říjnu proběhla poslední série Kwak Czech O-Tour 2023, tentokrát na Šumavě. A také byly připraveny tři oblastní žebříčky.

Poslední dva závody žebříčků B

Klasickou tratí ve Zbečníku a krátkou tratí v Píšti skončily letošní žebříčky B v Čechách a na Moravě.

Účetního soudí za zpronevěru 17 milionů, peníze posílal manželce i přítelkyni

27.září » iDNES.cz
Více než 17 milionů korun podle obžaloby zpronevěřil Ondřej Metelka, který jako účetní a ekonom Zemědělské společnosti Ostřetín na Pardubicku vyváděl peníze svého zaměstnavatele. Částky posílal na svá konta i na účet manželky a přítelkyně. Trestní s…

Klasika na AMS - dvě umístění v TOP 10

Akdemické MS ve Švýcarsku pokračovalo závodem na klasické trati. V první desítce skončili dva čeští závodníci - Daniel Vandas byl čtvrtý a Eliška Sieglová devátá.

Akademici bojovali o tituly

Ve sprintu a na krátké trati bojovala stovka vysokoškolských studentů o medaile na Akademickém mistrovství ČR, které bylo součástí 20. Českých akademických her v Českých Budějovicích.

První závod Českého poháru štafet

V sobotu odpoledne se běželo první kolo Českého poháru štafet (a České ligy klubů) v lese Ochoza u Nového Města na Moravě.

M ČR klubů vyhrála štafeta SK Žabovřesky

Mistrovství ČR klubů se běželo v Kobylé nad Vidnávkou. Titul vybojoval tým SK Žabovřesky před OK Lokomotiva Pardubice a OK 99 Hradec Králové.

MSJ v Turecku - Lucie Semíková stříbrná na klasice

Skvělý úspěch zaznamenala MS juniorů v Turecku Lucie Semíková, když vybojovala stříbrnou medaili. Tituly získali Švýcarka Lilly Graber a Francouz Basile Basset.

Tato informační stránka o Ondřej Metelka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ondřej Metelka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes