Oficiální stránka sekce orientačního běhu Českého svazu orientačních sportů

Publikuje:

2,8 položek/týden

Na Moravě jsou v sobotu tři oblastní závody

16:43
V Čechách proběhnou o víkendu dva závody ŽB, na Moravě jsou v sobotu připraveny tři oblastní závody.

Metodika žije!

24.dubna
Metodická rada přináší novinky, inspiraci a servis pro naše trenéry i další fanoušky orienťáku. Co se nám povedlo v poslední době a na co se můžete těšit?

Třetí dubnový víkend v oblastech

21.dubna
Třetí dubnový víkend pokračovaly oblastní závody. A je jich dost - v sobotu 11, v neděli pět. Hodně bylo i závodníků, které neodradilo velmi nepříznivé počasí.

Orienťák je v Kitlu doma, stejně tak orienťáci

18.dubna
Kitl Český pohár v OB má za sebou první kolo a šťávu do něj vlévají jak závodníci, tak letošní partner firma Kitl.

Nočními šampiony Kosová a Nykodým

14.dubna
V sobotu večer se v Petřvaldě uskutečnilo Lucifer Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním orientačním běhu. V ženách získala mistrovstký titul Denisa Kosová, v mužích vyhrál Miloš Nykodým.

Novinky ORIS jaro 2024

14.dubna
Jarní závodní sezóna již začala a systém ORIS byl opět inovován tak, aby pořadatelům i závodníkům maximálně zpříjemnil jejich činnost. V následujícím článku se seznámíte s aktuálními novinkami.

O víkendu pokračují oblastní závody

11.dubna
Na severu Moravy se konají o víkendu dva celostátní závody (noční šampionát a krátká trať Českého poháru), ale i v oblastech je připravena celá řada závodů.

Mistrovství ČR v nočním OB

11.dubna
Začíná letošní sezóna celostátních závodů! V sobotu večer proběhne v Petřvaldě Lucifer Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním orientačním běhu.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes