Oficiální stránka sekce orientačního běhu Českého svazu orientačních sportů

Publishes:

2.1 items/week

Ve Smrčku nejlepší Zvěřinová a Petržela

12.July
V závěru druhého červencového týdne proběhly první letošní vícedenní závody - 27. ročník H.S.H Vysočina cup.

Jednal kongres IOF

12.July
V pátek jednal kongres IOF. Původně by naplánován na MS v Dánsku. To se ale neuskutečnilo, takže schůzování proběhlo ve stejném termínu on-line.

Mistrovství a Veteraniády ČR - podzim 2020

5.July
Díky koronaviru byla úplně změněna termínová listina letošních českých o-šampionátů. Podívejme se, kde se letos bude nakonec bojovat o mistrovské medaile.

Junioři na Milovech

1.July
Po třech a půl měsících se sešli naši nejlepší junioři na společné akci. Pro začátek byla naplánována pouze víkendovka se třemi tréninky ve Žďárských vrších.

QuickEvent – program pro organizování o-závodů

25.June
QuickEvent je program pro organizování o-závodů a přináší vhodné uživatelské prostředí pro pořádání závodů v ČR (napojení na ORIS, dodržování platných pravidel OB, ...).

Týmový restart na jihu Čech

24.June
Dlouhé tři měsíce museli naši nejlepší čekat na další TK. První soustředění od března a pomyslný restart do druhé poloviny sezóny hostila Hojná Voda v Novohradských horách.

Akademické mistrovství ČR proběhne v září

23.June
Každoroční vyvrcholení akademických soutěží v ČR – České akademické hry plánované do Olomouce byly letos kvůli koronavirovým omezením zrušeny, resp. přesunuty na rok 2021.

Mistrovství světa v orientačním běhu 2021 včetně dvou sprintů

15.June
Mistrovství světa v orientačním běhu 2021 v Česku bude ve svém programu nově zahrnovat dva sprinty: individuální sprint s kvalifikací a sprintové štafety.

Přesunuto. Běh na podporu olympijských myšlenek se uskuteční v září

22.May
T-Mobile Olympijský běh se kvůli vládním omezením spojeným se šířením nemoci Covid-19 přesouvá a na třech závodech můžete zkusit i orientační běh.

Metodický portál funguje již přes půl roku

20.May
Metodický portál ČSOS funguje již přes půl roku, přináší nové funkce a inspiraci pro řadu trenérů či závodníků. Do jeho tvorby se můžete zapojit i vy!

Podzimní sezóna závodů sekce OB

16.May
V pátek večer proběhlo formou videokonference jednání vedení sekce OB. Hlavní náplní jednání byla příprava podzimní o-sezóny celostátních soutěží.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes