nových článků - klikněte pro zobrazení

Erik Heczko

Vztahuje se k

Zlato štafety M16 na ME dorostu v Bulharsku

Závěrečným závodem na Mistrovství Evropy dorostu v Bulharsku byl závod štafet. Česko získalo zásluhou mladších dorostenců zlato, starší dorostenky přidaly stříbro.

Tomáš Kučera získal zlato na klasice ME dorostu

Mistrovství Evropy dorostu pokračovalo v sobotu závodem na klasické trati. Zlato vybojoval starší dorostenec Tomáš Kučera, Hana Vítková a Erik Heczko přidali bronz.

Úspěšná dětská olympiáda. Sportovci z Libereckého kraje přivezli čtyřicet medailí

8.července » Liberecká Drbna
V Olomouckém kraji se odehrály už desáté Hry letní olympiády dětí. Jako vždy, i tentokrát se zúčastnila liberecká výprava, která přivezla čtyřicet cenných kovů. Tři zlaté získal orientační běžec Erik Heczko, dokonce čtyři zlaté a jednu stříbrnou pak…

Štafetami skončila Letní olympiáda dětí a mládeže

Závěrečnými sprintovými štafetami skončil program závodů v orientačním běhu na IX. Letní olympiádě dětí a mládeže.

Tato informační stránka o Erik Heczko zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Erik Heczko" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes