nových článků - klikněte pro zobrazení

Jakub Chaloupský

Vztahuje se k

Českým šampionátům vládli Křivda, Chaloupský a Karlová

Skončila o-sezóna 2023, pojďme si udělat rekapitulaci medailové bilance na českých šampionátech. Nejúspěšnější byl stejně jako loni Tomáš Křivda, mezi kluby pak OK 99 Hradec Králové.

Vítězem Ankety OB 2023 se stal Tomáš Křivda

V Brně byly slavnostně vyhlášeny výsledky ankety Nejlepší orientační běžec roku 2023. Poprvé se králem českého orienťáku stal Tomáš Křivda.

Sprintová mistrovství v Opavě

Sprintová série významných celostátních závodů vyvrcholí o víkendu na přelomu září a října v Opavě. Orientační běh Opava tam pořádá Mistrovství ČR ve sprintu a Mistrovství ČR sprintových štafet.

Splněný sen! Jakub Chaloupský z Hradce Králové je juniorským mistrem světa v orientačním běhu

20.září » ČRo Hradec Králové
Naším hostem je Jakub Chaloupský, juniorský mistr světa v orientačním běhu. Dvacetiletý reprezentant z Hradce Králové má za sebou už mnoho úspěchů,.

Rekordní výprava českých vysokoškoláků míří na druhé mistrovství Evropy univerzit

Celkem 19 sportovců z 10 českých univerzit v čele s obhájcem mistrovského titulu z Olomouce 2019 Petrem Horvátem míří do St. Gallenu na ME univerzit.

Junioři v orientačním běhu dosáhli historického úspěchu – po 10 letech slaví hned 2 zlata!

10.července » Svět běhu

9.července » RUN magazine
Sedmý červenec se zapíše do historie českého orientačního běhu. Na Juniorském mistrovství světa v Rumunsku se běžel závod na klasické trati a čeští junioři získali zlaté medaile v obou kategoriích. Titul šampionů slaví Lucie Dittrichová a Jakub Chal…

Štafety MSJ - zlato a stříbro pro Česko

Mistrovství světa juniorů v orientačním běhu v Rumunsku bylo zakončeno závodem štafet. Čeští junioři získali zlato, juniorky stříbro.

Tato informační stránka o Jakub Chaloupský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jakub Chaloupský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes