nových článků - klikněte pro zobrazení

Jiří Donda

Vztahuje se k

Ve skalách nejlepší Vandasová a Freuler

26. ročník Velikonoc ve skalách vyhráli v elitních kategoriích Adéla Vandasová a Švýcar Florian Freuler.

Jáchymov slaví. Jirka Donda přivezl zlato z mistrovství světa v orientačním běhu

Teprve dostudoval střední školu a už je mistrem světa. Jiří Donda vyhrál mistrovství světa v orientačním běhu a svou zlatou medaili představil v úterý 22. srpna odpoledne v Jáchymově.

Náročná klasika v Jeseníkách pro Křivdu a Janošíkovou

Čtvrtým kolem Českého poháru byla klasika v hroském terénu nad Ski areálem Přemyslov. Pro vítězství si v elitě doběhli Tomáš Křivda a Tereza Janošíková.

Tituly z klasiky pro Denisu Kosovou a Miloše Nykodýma

Mistrovství ČR na klasické trati uspořádal SK Brno Žabovřesky s centrem v Autokempu Na Kopci v katastru Bystřice nad Pernštejnem. Tituly v hlavních kategoriích vybojovali Denisa Kosová a Miloš Nykodým.

Tato informační stránka o Jiří Donda zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Donda" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes