Lucie Semíková

Vztahuje se k

Tisíce běžců bloudily v Mirakulu

27.března » Svět běhu
Zábavní park Mirakulum patřil tentokrát běžcům! V neděli 24. března proběhly v Milovicích dva sprintové závody v orientačním běhu, jejichž cílem proběhlo přes 3200 účastníků. Z elitní mužské trati si…

Víkend: oblastní závody a první série Czech O-tour

Poslední víkend v březnu začaly oblastní závody a proběhla také první série KWAK Czech O-tour v zábavním parku Mirákulum.

Mistry v knock-out sprintu Král a Čechová

Premiérové Mistrovství ČR v knock-out sprintu proběhlo ve sváteční čtvrtek v Písku. Mistry se stali Tereza Čechová a Vojtěch Král.

Na krátké trati vyhráli Stehlíková a Křivda

Mistrovství ČR na krátké trati se uskutečnilo o víkendu v srdci Žďárských vrchů. Tituly získaly Tomáš Křivda (KOB Choceň) a Jana Stehlíková (OK Lokomotiva Pardubice).

Štafety na MSJ - tituly pro Švédsko, naše juniorky páté

Zlaté medaile na juniorském MS v Portugalsku získaly štafety Švédska, naše juniorky obsadily páté místo, junioři byli devátí.

Lucie Semíková vyhrála klasiku na JEC

Lucie Semíková si odnesla vítězství v závodě na klasické trati, kterou pokračoval Juniorský evropský pohár v Německu.

Lucie Semíkováý vyhrála klasiku na JEC

Sandstones|Pískovce 2022

Druhý ročník 3-denních závodů Sandstones|Pískovce uspořádal Orientační klub Doksy s centrem na louce „Enkláva“ u obce Žďár (Okna).

Denisa Kosová vyhrála Anketu 2021

V Turnově byly slavnostně vyhlášeny výsledky ankety Nejlepší orientační běžec roku 2021. Stejně jako v roce 2020 se vítězkou Ankety stala Denisa Kosová.

Česká reprezentantka v orientačním běhu Lucie Semíková v Klubu Rádia Junior

30.října » Radio Junior
Poslední říjnovou sobotu si představíme orientační běh. Bloudit rozhodně nebudeme, přes všechny kontroly nás bezpečně provede Lucie Semíková.

Tato informační stránka o Lucie Semíková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lucie Semíková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes