nových článků - klikněte pro zobrazení

Jáchym Coufal

Vztahuje se k

Mistry v knock-out sprintu Král a Čechová

Premiérové Mistrovství ČR v knock-out sprintu proběhlo ve sváteční čtvrtek v Písku. Mistry se stali Tereza Čechová a Vojtěch Král.

Akademický šampionát v orientačním běhu

V rámci Českých akademických her se konalo Akademické mistrovství České republiky v orientačním běhu.

Suverénní Křivda obhájil noční titul

Prvním letošním mistrovským závodem byl český noční šampionát. V mužích suverénně obhájil titul Tomáš Křivda, v ženách získala zlato Barbora Chaloupská.

M ČR štafet: obhajoba titulů žen OK 99 a mužů SK Žabovřesky

Mistrovství ČR štafet uspořádal v Jakubčovicích (louka u Honova mlýna) Orientační běh Opava. Tituly z loňského roku obhájily ženy OK 99 Hradec Králové a muži SK Žabovřesky Brno.

Lokomotiva Pardubice a Severka Šumperk nejlepší v Českém Dubu

Šestý závod Českého poháru štafet připravili pořadatelé ze Slávie Liberec orienteering u Českého dubu. V mužích vyhrála štafeta OK Lokomotiva Pardubice, v ženách vyhrál tým SK Severka Šumperk.

Tato informační stránka o Jáchym Coufal zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jáchym Coufal" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes