nových článků - klikněte pro zobrazení

Miloš Nykodým

Vztahuje se k

Známe české mistry v orientačním běhu, v Ostravě se běžel i noční závod

Víkend byl z pohledu orientačního běhu mimořádný. Po dlouhých 16 letech se na Ostravsko vrátily mistrovské závody! Poreferoval nám o nich čtenář Deníku a ředitel těchto závodů Josef Juřeník a poslal i video, za což děkujeme.

Nočními šampiony Kosová a Nykodým

V sobotu večer se v Petřvaldě uskutečnilo Lucifer Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním orientačním běhu. V ženách získala mistrovstký titul Denisa Kosová, v mužích vyhrál Miloš Nykodým.

Vítězem Ankety OB 2023 se stal Tomáš Křivda

V Brně byly slavnostně vyhlášeny výsledky ankety Nejlepší orientační běžec roku 2023. Poprvé se králem českého orienťáku stal Tomáš Křivda.

O-dění poslední víkend v říjnu

Poslední víkend v říjnu proběhla poslední série Kwak Czech O-Tour 2023, tentokrát na Šumavě. A také byly připraveny tři oblastní žebříčky.

Sprintová mistrovství v Opavě

Sprintová série významných celostátních závodů vyvrcholí o víkendu na přelomu září a října v Opavě. Orientační běh Opava tam pořádá Mistrovství ČR ve sprintu a Mistrovství ČR sprintových štafet.

Na krátké trati vyhráli Stehlíková a Křivda

Mistrovství ČR na krátké trati se uskutečnilo o víkendu v srdci Žďárských vrchů. Tituly získaly Tomáš Křivda (KOB Choceň) a Jana Stehlíková (OK Lokomotiva Pardubice).

Člověk nesmí mít rychlejší nohy než hlavu. O orientačním běhu s Milošem Nykodýmem a Janem Fialou

13.září » ČRo Brno
Klub SK Brno Žabovřesky patří dlouhodobě mezi největší a nejúspěšnější oddíly orientačního běhu v České republice. K mikrofonu usedli Miloš Nikodým a Jan Fiala.

Kosová a Nykodým nejlepší na klasice v Hoděšovicích

Sedmým závodem Českého poháru byla klasická trať, která se běžela v okolí Hoděšovic. Za velkého tepla si pro vítězství v elitě doběhli Denisa Kosová a Miloš Nykodým.

Zlatý hattrick pro Švédku Tove Alexandersson a pro Tomáše Křivdu bramborová medaile

Závěr Světového poháru v orientačním běhu proběhl ve velkém stylu. Na pořadu dne v neděli 6. srpna 2023 byla královská disciplína tohoto sportu, klasická trať, a ačkoliv v aréně v Korcích u Dubé vytrvale pršelo, fanoušci zůstali až do samotného konc…

Tato informační stránka o Miloš Nykodým zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miloš Nykodým" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes