nových článků - klikněte pro zobrazení

Zdenka Kozáková

Vztahuje se k

Nedělní pohárové štafety - ženy Pardubic, muži OK 99

Nedělní závod Českého poháru štafet se opět běžel pod taktovkou KOS TJ Tesla Brno ve Vranově. Vítězství získaly štafety OK Lokomotiva Pardubice (ženy) a OK 99 Hradec Králové (muži).

Klasiku ve Vojtíškově ovládli Kozákovi

Žebříček B-Morava pokračoval čtvrtým kolem, závodem na klasické trati ve Vojtíškově. Hlavní kategorie mužůa žen ovládli závodníci KOS TJ Tesla Brno.

Dva závody ŽB-Čechy v Číměři

Dva závody žebříčku B-Čechy (3. a 4. kolo) připravil Spolek Orientačních Sportů Jindřichův Hradec v Číměři. Po oba dny startovalo přes 1100 závodníků.

5668 závodníků na startu víkendových závodů

Víkendové závody v orientačním běhu uvítaly za krásného slunečného jarního počasí na startu téměř šest tisíc závodníků.

Univerzitní upír popularizuje dárcovství krve

3.listopadu » ČRo Plzeň
V Plzni v úterý řádil Univerzitní upír. Nejde o strašidlo, ale o název akce, jejímž cílem je popularizovat dárcovství krve.

Rumcajsovy míle vyhráli manželé Kozákovi

Třídenní závody Rumcajsovy míle skončily úspěchem manželů Kozákových, Zdenka vyhrála kategorii D21A a Osvald H21A.

V břidlicích nejlepší manželé Kozákovi

Ve čtyřetapových závodech Grand prix Silesia v Bohdanovicích byli v kategorii žen a mužů nejlepší Zdenka a Osvald Kozákovi.