Rekordních 500 závodníků na Hannah Pilsen Trailu Krkavec

14.listopadu » Svět běhu
Sedmý ročník Hannah Pilsen Trailu Krkavec se nově konal z areálu restaurace v Háji na Bílé Hoře. Do mlhavého podzimního rána, ze kterého se vyklubal krásný slunečný podzimní den…

V Nejdku nejlepší Thýnová a Škoda

3-denní závody West cup v Nejdku vyhrála v ženách Nikola Thýnová, v mužích byl nejlepší Jakub Škoda.

Zaběhni si podzimní lesní maraton nebo půlmaraton na Hannah Pilsen Trailu Krkavec

18.října » Svět běhu
Přijďte si 9. listopadu zaběhat do Plzně na Hannah Pilsen Trail Krkavec. Na startu pořadatelé očekávají více než 400 běžců všech věkových kategorií, kteří se vydají na trasy od 350 m pro malé děti až po maraton pro vytrvalce.

Dva závody žebříčku B Na požárech

Pořadatelé z OK Kamenice uspořádali poslední dvě kola počítaná do žebříčku B-Čechy západ. Mapy s názvem Požáry na oba dny připravil Roman Horký. Startovala tisícovka závodníků.

Závod Pilsenman 2019 vyhrál Jan Brož

11.srpna » Region Plzeň
Již 17. ročník terénního závodu Pilsenman 2019 se konal o víkendu. Sportovní akce se uskutečnila na louce u Sv. Jiří v Plzni-Doubravce a okolí.

Tato informační stránka o Jiří Bouchal zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Bouchal" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes