Magne Nor

Vztahuje se k

Pět zlatých medailí! Švédka dominovala na MS, šéftrenér chválil české výkony

9.července » iSport.cz
Švédská orientační běžkyně Tove Alexanderssonová získala na mistrovství světa v Česku zlaté medaile ze všech pěti závodů, do kterých nastoupila. Dnešní přidala na klasické trati v kokořínských skalních údolích nedaleko Heřmánek na Českolipsku. V kat…

Alexanderssonová získala na MS v orientačním běhu všech pět zlatých medailí

9.července » Sport.cz

Vojta Král sedmý na klasice MS v Norsku

Na MS v Norsku se rozdělovaly první medaile. Na klasické trati obhájil titul Nor Olav Lundanes, skvěle zaběhl Vojtěch Král, který obsadil sedmou příčku.

Stíhačka Světového poháru ve Finsku - Král sedmý

Světový pohár ve Finsku pokračoval stíhačkou. Vítězi se stejně jako na krátké trati stali Tove Alexandersson a Gustav Bergman. Opět výborně zaběhl Vojtěch Král, v cíli byl sedmý.

Tato informační stránka o Magne Nor zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Magne Nor" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes