Publishes:

69.6 items/day

Zmar. Barcelona v úvodu sezony nedokázala vstřelit ani branku

23:39
Fotbalisté FC Barcelona se ani potřetí za sebou nedokázali prosadit proti Vallecanu a v úvodním utkání sezony španělské ligy s Rayem remizovali 0:0. K výhře katalánskému týmu debutující polský kanonýr Robert Lewandowski. Villarreal díky dvěma gólům Álexe Baeny zvítězil na hřišti Valladolidu 3:0. Espaňol zachránil bod v duelu se Celtou Vigo až v osmé minutě nastavení.

Inter vyhrál na hřišti Lecce díky gólu střídajícího Dumfriese v poslední minutě

23:39
Fotbalisté AC Milán v úvodním kole italské ligy vítězně vykročili za obhajobou titulu, doma přestříleli Udine 4:2. Dvěma góly se blýskl útočník Ante Rebič. I vicemistr zahájil sezonu výhrou, Interu v infarktovém závěru zařídil tři body na hřišti Lecce střídající Denzel Dumfries. FC Turín bez zraněného Zimy porazil nováčka z Monzy 2:1, Atalanta Bergamo zvítězila na hřišti Sampdorie 2:0.

Fotbalisté PSG i v druhém ligovém zápase nastříleli pět branek

23:39
Fotbalisté Paris Saint-Germain nastříleli i v druhém kole francouzské ligy pět gólů a jasně vedou tabulku. Po úvodním vítězství 5:0 na hřišti Clermontu dnes úřadující mistři deklasovali 5:2 Montpellier.

HOKEJ ONLINE: Výzva z nejtěžších. Čeští mladíci čelí na MS domácí Kanadě

23:39
Nejtěžší možná výzva čeká na české hokejisty na světovém šampionátu hráčů do dvaceti let. Jejich třetím soupeřem ve skupině A bude domácí tým Kanady, který zatím na turnaji své oba dosavadní duely vyhrál. Český tým má na svém kontě jednu výhru a jednu porážku v prodloužení. Jak si svěřenci Radima Rulíka povedou, můžete sledovat na Sport.cz v podrobné online reportáži od 0:10.

Hrozně těžký zápas, klobouk dolů před Hradcem, řekl plzeňský debutant Jemelka

23:39
Fotbalista Václav Jemelka dva dny po přestupu do Plzně z Olomouce nastoupil v základní sestavě Viktorie, které pomohl k vítězství 2:1 nad Hradcem Králové ve třetím ligovém kole. Reprezentační obránce pochválil domácí "Votroky" za výkon ve více než hodinovém oslabení.

Jemelka, Bassey a spol. na scéně! Plzeň nasadila v dramatu čtyři premianty. Jsem s nimi spokojený, řekl Bílek

23:08
Hned čtyři plzeňské premiéry! Ve čtvrtek dorazil z Olomouce do Doosan Arény, dva dny poté už reprezentační stoper Václav Jemelka hrál za Plzeň. Do sobotního ligového duelu s Hradcem Králové nasadil kouč Michal Bílek i letní posilu stopera Tijaniho, ve druhém poločasu poslal do boje také útočníka Fortune Bassey i záložníka Erika Jirku. Také oni si odbyli premiéru za Viktorii.

Dráhová cyklistka Kohoutková nedokončila po pádu vyřazovací závod na ME

22:35
Kateřina Kohoutková po pádu nedokončila na mistrovství Evropy v dráhové cyklistice v Mnichově vyřazovací závod a byla klasifikována jako dvanáctá. Třiadvacetiletá česká reprezentantka se bez vlastního zavinění zapletla do hromadné nehody, kvůli níž musely odstoupit ještě další dvě závodnice.

Jasná penalta, červená být neměla! Hradečtí cítí za vyloučení s Plzní křivdu. Co na to rozhodčí?

22:35
Několikavteřinová pasáž v prvním poločase rozpoutala v řadách Hradce Králové vlnu zloby. Hlavnímu rozhodčímu Klímovi Votroci i jejich fanoušci vyčítali, že vyloučení Smrže předcházel faul plzeňského Sýkory na Ryneše v šestnáctce Viktorie. Západočeši nakonec více než hodinovou přesilovku využil díky vítěznému gólu Pilaře (2:1).

České volejbalistky vyhrály v přípravě nad Slovenkami 3:0

22:04
České volejbalistky porazily ve svém úvodním zápase na přípravném turnaji v Budapešti Slovensko hladce 3:0. Svěřenkyně trenéra Jannise Athanasopulose v generálce na kvalifikaci o postup na mistrovství Evropy 2023 zvítězily 25:19, 25:19, 25:18.

Debakl! Ronaldův Manchester United odjíždí s výpraskem

22:04
Fotbalisté Brentfordu deklasovali v druhém kole anglické ligy na svém hřišti Manchester United 4:0. Manchester City porazil doma nováčka Bournemouth stejným rozdílem. Stejně jako obhájci titulu zůstává po dvou kolech stoprocentní i Arsenal, který si poradil s Leicesterem 4:2. Brazilský útočník Gabriel Jesus vstřelil dva góly a na zbývající přihrál.

Antické sloupy a kotel pod stěnou. Neskutečná atmosféra, chválil Ondra Němce

21:32
Na historickém mnichovském Königplatzu před bránou Propylaea byly tisíce lidí ve varu. Sportovní lezec Adam Ondra na posledním ze čtyř boulderů potřeboval vylézt do první zóny, aby byl zlatý. Během vyhrazených čtyř minut se mu to nepovedlo, ale i tak bronzem z mistrovství Evropy potvrdil příslušnost k absolutní špičce.

Hokejovou exhibici týmů Komety vyhrál výběr z roku 2012

21:32
Ve skvělé atmosféře zaplněné haly uspořádala hokejová Kometa Brno exhibiční akci s označením "Za deset pět", v níž proti sobě nastoupili bývalí a současní hráči. Duel skončil výsledkem 12:6 pro "staré", tým z roku 2012.

Hokejisté Hradce Králové porazili na turnaji v Kitzbühelu 7:1 Mnichov

21:32
Hokejisté Hradce Králové porazili na turnaj Red Bulls Salute v Kitzbühelu EHC Mnichov 7:1 a neděli se utkají od 19:00 ve finále s vítězem večerního zápasu mezi Salcburkem a Zugem. Pro Mountfield to byl první test před novou sezonou, v které jej ještě před startem extraligy čeká vystoupení v Lize mistrů. Třemi body za dvě branky a jednu asistenci se na výhře podílel ruský útočník Nikita Ščerbak.

Plzeň v závěru vykřesala tři body. Rozhodl navrátilec Pilař

21:32
Fotbalisté Plzně ve třetím kole první ligy zvítězili 2:1 nad Hradcem Králové. Východočechy v mladoboleslavském domácím azylu ve 29. minutě oslabil vyloučený Vojtěch Smrž. V závěru prvního poločasu úřadující mistry poslal do vedení Tomáš Chorý, ale těsně před pauzou vyrovnal Filip Kubala. V 84. minutě zápas rozhodl střídající bývalý královéhradecký hráč Václav Pilař.

Posílená Plzeň proti oslabenému Hradci urvala výhru. V čele ligy je Bohemka

21:00
Fotbalová Fortuna liga má za sebou kompletní sobotní program. Hodně těžkou práci měla mistrovská Plzeň, které se v závěru zápasu přeci jen povedlo oslabený Hradec udolat výsledkem 2:1. Poprvé v sezoně se povedlo uspět ostravskému Baníku, který v početní nevýhodě hrající Zlín zdolal 3:1. I po třetím kole drží neporazitelnost Zbrojovka Brno, která dokázala souboj s Mladou Boleslaví otočit na konečných 2:1. Dvě červené karty přinesl i souboj Teplic s Bohemkou, hosté nakonec o výhře 1:0 rozhodli až…
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes