Radoslav Antl

Vztahuje se k

Házenkáři Lovosic otočili v extralize zápas se slovenským mistrem Prešovem

27.listopadu » iDNES.cz
Házenkáři Lovosic otočili v druhém poločase zápas 15. extraligového kola proti Prešovu a slovenského mistra porazili 28:26. Lovci si díky tomu pojistili druhé místo v tabulce dva body za Plzní, jež jí uštědřila jediné dvě porážky v sezoně.

Házenkáři Lovosic otočili v extralize zápas se slovenským mistrem

27.listopadu » Sport.cz

Házenkáře Prešova v české extralize už nepovede trenér Antl

20.listopadu » Sport.cz
Házenkáře slovenského hosta Prešova už nepovede v české extralize trenér Radoslav Antl. Po sobotní remíze 35:35 s Kopřivnicí vedení klubu Antla odvolalo kvůli špatným výsledkům, v předchozím kole ztratil Prešov bod s mistrovskou Karvinou (34:34). V …

Skandál na Slovensku. Klub hrozí odstoupením ze soutěže!

12.dubna » Sport.cz
Ostuda! Slovenskem cloumá obrovský skandál, Tým Košice Crows prohrál v úvodním semifinále házenkářského play off s MŠK Považská Bystrica 27:28, po utkání však poražení zvažují, že klub předčasně ukončí sezonu. Tvrdí, že duel ovlivnilo vymyšlené vylo…

Tato informační stránka o Radoslav Antl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radoslav Antl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes