El Tri

Related to

Argentinec Martínez dal Mexiku hattrick za 22 minut, neporazitelnost Brazílie končí

11.September » iFotbal.com
Dvaadvacetiletý Martínez využil v San Antoniu nečekaně nedůsledné obrany Mexika a skóroval v 17., 22. a 39. minutě. Mezitím ještě ve 33. minutě proměnil Leandro Paredes penaltu za ruku, kterou Martínez nastřelil soupeři. "Jsem nadšený. Musíte toho...

Mexiko je prvním finalistou Gold Cupu 2019, v prodloužení zdolalo Haiti

3.July » Eurofotbal.cz
Mexiko se stalo prvním finalistou letošního Gold Cupu. Rozhodla o tom těsná výhra v prodloužení. Rozhodující branku vítězů vstřelil z pokutového kopu Raúl Jiménez. Nutno podotknout, že Mexiko si postup do finále zasloužilo, v utkání ve Phoenixu by...

Mexičtí fotbalisté v prvním zápase pod Martinem zdolali Chile

23.March » iDNES.cz
Argentinský trenér Tata Martino prožil v pátečním přípravném utkání vítězný úvod svého působení na lavičce mexické fotbalové reprezentace. Osmifinalisté loňského mistrovství světa porazili v San Diegu 3:1 Chile.