iFotbal.com

Description:

iFOTBAL | MS 2006 | Mistroství světa ve fotbale Německo 2006. Historie MS, tabulky, statistiky, výsledky kvalifikace, UEFA, CONC

21:40
Praha - Fotbalisté Plzně ve 13. kole první ligy doma porazili Ostravu 3:0 díky gólům Lukáše Hejdy, Michaela Krmenčíka a Tomáše Chorého z druhého poločasu. Fotbalisté Sparty jen remizovali... Source: https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/plzen-doma-porazila-ostravu-sparta-v-teplicich-jen-remizovala/1811575?utm_source=rss&utm_medium=feed

Fotbalisté Sparty ztratili vedení a v Teplicích jen remizovali

21:04
Teplice - Fotbalisté Sparty jen remizovali ve 13. kole první ligy v Teplicích 1:1. Pražané vedli od 68. minuty, kdy se poprvé v české nejvyšší soutěži trefil Semih Kaya, ale v předposlední... Source: https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/fotbaliste-sparty-ztratili-vedeni-a-v-teplicich-jen-remizovali/1811556?utm_source=rss&utm_medium=feed

Řezníček první trefou v teplickém dresu připravil Spartu o vítězství

21:04
Teplice slaví! V poslední minutě nedělní bitvy se Spartou dokázaly vydolovat z prestižní bitvy bod, který Severočechům zajistil Jakub Řezníček. Pro... Source: https://www.sport.cz/fotbal/ceska-1-liga/clanek/1154953-reznicek-prvni-trefou-v-teplickem-dresu-pripravil-spartu-o-vitezstvi.html#rss

Sparta byla v Teplicích kousek od výhry, v závěru ale vyrovnal Řezníček

21:04
Začalo se zostra a závěr se stal fotbalovou divočinou. Sparta byla Na Stínadlech aktivnější, ale kýženou výhru si nedováží. Pražany poslal do vedení po závaru z rohového kopu Semih Kaya, ale v 89. minutě vyrovnal z bezprostřední blízkosti Jakub Řezníček. Všechny body mohl v nastoupení pro Spartu ukrást Benjamin Tetteh, ale Tomáš Grigar ho vychytal, a tak utkání skončilo 1:1. Sparta tak zůstává v tabulce sedmá, Teplice jsou jí v patách na osmé pozici. Podrobnosti připravujeme. Source: https://...

Krmenčíkův padesátý gól odnesla Ostrava. Mohl jich už mít mnohem víc, myslí si Vrba

21:04
Michael Krmenčík se posunul za hranici padesáti vstřelených branek v domácí lize. Takový úspěch jej těší, souhlasí však s trenérem Plzně Pavlem Vrbou, že gólů na svém kontě mohl mít již mnohem více. Source: https://www.ceskatelevize.cz/sport/fotbal/397949-krmencikuv-padesaty-gol-odnesla-ostrava-mohl-jich-uz-mit-mnohem-vic-mysli-si-vrba/

Liverpool poprvé nevyhrál, s Manchesterem United remizoval 1:1

20:28
Londýn - Fotbalisté Liverpoolu remizovali v 9. kole anglické ligy na hřišti Manchesteru United 1:1 a poprvé v tomto ročníku nevyhráli. Porážku lídra tabulky odvrátil Adam Lallana až pět... Source: https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/liverpool-poprve-nevyhral-s-manchesterem-united-remizoval-1-1/1811542?utm_source=rss&utm_medium=feed

Podceňovaní United trápili favorita, Liverpoolu zachránil remízu Lallana

20:28
Manchester United šel do vedení v 36. minutě, kdy Daniel James po individuálním úniku po pravé straně odcentroval na malé vápno a nabíhající Marcus Rashford propálil Alissona Beckera. Favorit mohl vyrovnat těsně před poločasem, branku Sadia Maného však videorozhodčí neuznal kvůli tomu, že si senegalský hráč před střelou zpracoval míč rukou. Aktivnějšímu Liverpoolu se podařilo vyrovnat až v 85. minutě, centr Andrewa Robertsona propadl malým vápnem na zadní tyč, kde ho za záda Davida De Gey ukl...

Krmenčík po 50. ligovém gólu věří, že jich může dát ještě 150

19:50

Krmenčík trefil s Baníkem padesátku! Gólů měl mít ale už osmdesát, dobíral si ho kouč Vrba

19:50
Byla v tom symbolika. Poprvé v české fotbalové lize se trefil v dresu Baníku, v nedělním duelu 13. kola dal Michael Krmenčík jubilejní 50. branku v soutěži právě Ostravě. Reprezentační útočník svým gólem pomohl Plzni k jednoznačné výhře 3:0. Source: https://www.sport.cz/fotbal/ceska-1-liga/clanek/1154916-krmencik-trefil-s-banikem-padesatku-golu-mel-mit-ale-uz-osmdesat-dobiral-si-ho-kouc-vrba.html#rss

Furt koukám nahoru a doufám, že skončíme do šestého místa, svěřoval se Zajíc

19:50
Povedený zápas korunovaný vítězným gólem odehrál ve 13. kole v Karviné útočník Slovácka Tomáš Zajíc. Do osudu utkání promluvil nejzásadněji ve 26. minutě, kdy s míčem proklouzl mezi obránci Čonkou a Dreksou a střelou mezi nohy brankáře Hrdličky otevřel účet utkání. "Moc si ten gól ani nevybavuju. Vím jen, že jsem šel sám na bránu," smál se Zajíc. Source: https://www.sport.cz/fotbal/ceska-1-liga/clanek/1154922-furt-koukam-nahoru-a-doufam-ze-skoncime-do-sesteho-mista-sveroval-se-zajic.html#rss
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes