15
nových článků - klikněte pro zobrazení

Luis Abram

Vztahuje se k

Argentinec Martínez nastřílel Mexiku hattrick za 22 minut, Brazílie prohrála s Peru

11.září » ČT sport
Útočník Interu Milán Lautaro Martínez nastřílel během 22 minut hattrick Mexiku a přispěl v přípravném utkání k výhře fotbalistů Argentiny 4:0. V dalším přípravném duelu v USA Brazílie nečekaně prohrála v repríze finále Copy América 0:1 s Peru.

Argentinec Martínez dal Mexiku hattrick za 22 minut, neporazitelnost Brazílie končí

11.září » iFotbal.com
Dvaadvacetiletý Martínez využil v San Antoniu nečekaně nedůsledné obrany Mexika a skóroval v 17., 22. a 39. minutě. Mezitím ještě ve 33. minutě proměnil Leandro Paredes penaltu za ruku, kterou Martínez nastřelil soupeři. "Jsem nadšený. Musíte toho h…