Štěpán Schubert

Related to

První den Gigantu s národním rekordem

15.February » Atletika.cz
Hned úvodní den mistrovství České republiky juniorů a dorostu nabídl jeden dorostenecký národní rekord v podání Adély Novotné a další tři historická maxima šampionátu zásluhou Terezy Eleny Šínové, Katrin Brzyszkowské a Štěpána Schuberta.

Jubilejní triatlon vyhrál Kryštof Pásler, v Dolcích závodil rekordní počet štafet

29.July » Trutnovinky
Triatlonisty přivítalo v trutnovském kempu nádherné slunečné počasí. Pořadatelé vytyčili stejné tratě jako loni, jen bójky ve vodě s výlezem do depa u tobogánu vytvářely možná trošku jiný trojúhelník. Cyklistický okruh opět přinesl zabijácký výjez...

Atlet Kubelík má dorostenecký titul

Byl nejlepším vysočinským sportovcem republikového šampionátu dorostenecké a juniorské kategorie. Závodník Atletiky Jihlava Eduard Kubelík doběhl na olomoucké dráze pro zlato a bronz. „Pochopitelně mám radost. Budu se snažit, aby se to třeba příšt...

Tato informační stránka o Štěpán Schubert zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Štěpán Schubert" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes