Thijs Aerts

Vztahuje se k

Van Aert zahájil cyklokrosovou sezónu vítězstvím

9.prosince » MTBS.cz
První start trojnásobného světového šampiona v cyklokrosu vyšel na jedničku. V belgickém Essenu vybojoval vítězství, a to suverénní. Wout van Aert (BEL, Jumbo Visma) vyhrál o 1 minutu 36 sekund před Jensem Adamsem (BEL). Na třetím místě byl Thijs Ae…

Štybar zahájil rozlučkovou cyklokrosovou sezonu 18. místem v Essenu

9.prosince » iDNES.cz
Zdeněk Štybar zahájil svoji rozlučkovou cyklokrosovou sezonu 18. místem v závodu v belgickém Essenu. Při prvním startu v ročníku vyhrál favorizovaný Belgičan Wout van Aert.

Zasněžené Val di Sole již v neděli, Pidcock a Van Aert na startu

10.prosince » MTBS.cz
Světový pohár v cyklokrosu se pojede po letech na sněhu, olympijský test přijde na řadu v neděli... 9. díl světového poháru v cyklokrosu přijde na řadu už zítra. Jak jsme psali v nedávném článku Krosový SP se přesouvá na sníh, Val di Sole bude olymp…