Mikaeel Korhonen

Vztahuje se k

Finská rallye v cíli: Tänak vyhrál, Rovanperä se přiblížil zisku titulu

7.srpna » AUTO.cz
Estonec Ott Tänak (Hyundai i20 N Rally1) vyhrál Finskou rallye, která byla osmým podnikem mistrovství světa v automobilových soutěžích. V průběžném pořadí šampionátu se dostal na druhé místo za Kalleho Rovanperu (Toyota GR Yaris Rally1). Fin vede se…

Privátní jezdci s vozy Škoda dojeli na druhém a pátém místě

18.února » Autosport.cz
Nejkratší Švédská Rally všech dob přinesla na nedělní závěrečné rychlostní zkoušce těsnou bitvu. Z důvodu neobyčejně teplého počasí bylo druhé kolo mistrovství světa FIA World Rally Championship zkráceno na devět rychlostních zkoušek s celkovou délk…

Lindholm a Solberg s Fabiemi R5 evo ve Švédsku na druhém a…

18.února » Motormix
Emil Lindholm s Mikaelem Korhonenem, jedoucí se soukromě nasazeným vozem ŠKODA FABIA Rally2 evo, dojeli v kategorii WRC3 na druhém místě se ztrátou pouhých pěti sekund na vítěze. Oliver Solberg (S) se spolujezdcem Aaronem Johnstonem (IRL) ztra

Tato informační stránka o Mikaeel Korhonen zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Mikaeel Korhonen" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes