Publishes:

12.6 items/week

Fotogalerie z Agrotec Petronas Rally Hustopeče od Dalibora Benycha

8:51
Mistrovství České republiky v automobilových soutěžích pokračovalo o uplynulém víkendu v okolí Hustopečí, kde se po roční pauze uskutečnil další ročník populární Agrotec Petronas Rally Hustopeče. Průběh této soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Dalibora Benycha.

Pech s Uhlem vyhráli MČR mezi vinicemi

24.June
EuroOil team s Václavem Pechem jun. a Petrem Uhlem na Fordu Focus WRC vyhráli po vyrovnané a dramatické bitvě rallye Hustopeče před Janem Kopeckým s Janem Hlouškem. Soutěž mezi vinicemi jak se místní rallye přezdívá, provázely již tradičně tropické teploty, ale především velká návštěva diváků, kteří konečně mohli k trati rychlostních zkoušek a i do servisu.

Napínavý souboj mezi vinicemi rozhodl defekt

24.June
Posádka Agrotec Škoda Rally Teamu Jan Kopecký – Jan Hloušek obsadila na Agrotec Petronas Rally Hustopeče těsně druhé místo. I tak navýšila vedení v Sonax Mistrovství České republiky v rally.

Safari Rally Keňa: Toyota Yaris WRC se vrací do Afriky

24.June
Soutěžní tým Toyota Gazoo Racing World Rally Team se již připravuje na Rallye Safari Keňa. Od 24. do 27. června se tento kultovní podnik po bezmála 20 letech vrací do soutěžního kalendáře světového rallyového šampionátu FIA. Na africkém kontinentě současně poprvé uvidíme závodit vozy Toyota Yaris WRC, které aktuálně vévodí žebříčku továrních týmů i mistrovství soutěžních jezdců díky čtyřem vítě...

Fotogalerie z Agrotec Petronas Rally Hustopeče od Iva Prieložného

24.June
Mistrovství České republiky v automobilových soutěžích pokračovalo o uplynulém víkendu v okolí Hustopečí, kde se po roční pauze uskutečnil další ročník populární Agrotec Petronas Rally Hustopeče. Průběh této soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Iva Prieložného.

SOUHRN: Rally Poland vyhrál Alexey Lukyanuk

23.June
Ruský bohatýr Alexey Lukyanuk vyhrál úvodní závod letošního ročníku mistrovství Evropy, kterou byla netradičně šotolinová Rally Poland. Na stupně vítězů jej doprovodili Andreas Mikkelsen a domácí Miko Marczyk.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes