Vojtěch Hambálek

Vztahuje se k

První radost Holby, gólostroj Kalužíka. Dvacítka ale po divokém závěru padla

19.dubna » Hokej.cz
Čeští hokejisté do 20 let našli na turnaji v Popradě po dvou triumfech prvního přemožitele. Proti Finům sice v závěrečné třetině dotáhli manko 1:3, přesto duel hned vzápětí ztratili a prohráli 3:5.

Divoký závěr dvacítky: Proti Finům srovnala z 1:3, ale stejně padla

Dvacítka míří pod Tatry. V akci bude 8 hráčů z Kanady i nováčci Smolka a Vlasák

8.dubna » Hokej.cz
Na konci ročníku se do hry vrací nejstarší česká mládežnická reprezentace. Výběr do dvaceti let trenéra Patrika Augusty čeká druhá akce v přípravě na příští juniorský šampionát, a to turnaj pěti zemí ve slovenském Popradu.

61 střel, přesto trápení! Dvacítka v čele s Tygry nakonec Němce zlomila

8.února » Hokej.cz
Česká reprezentace do dvaceti let vyhrála i svůj druhý zápas na turnaji pěti zemí v Klotenu. Německo porazila 3:1, ale výsledek měl být mnohem vyšší... Teď čeká národní tým náročnější druhá polovina turnaje, tedy bitvy proti severským celkům.

64 střel, přesto trápení! Dvacítka v čele s Tygry nakonec Němce zlomila

7.února » Hokej.cz

Nováčci do dvacítky! Bere 6 debutantů, Péreze či gólmanský objev z Brna

29.ledna » Hokej.cz
Po bronzovém mistrovství světa se začne česká reprezentace do dvaceti let připravovat na další šampionát, který bude na přelomu let 2024 a 2025 hostit kanadská Ottawa. Češi v únoru zamíří na turnaj pěti zemí do švýcarského Klotenu.

Začínal na otevřeném zimáku. Teď nadějný mladík válí v extralize a sní o NHL

4.listopadu » Deník.cz
S hokejem začínal 18letý brankář Vojtěch Hambálek ve Varnsdorfu, teď ale patří k hlavním oporám juniorského týmu libereckých Bílých Tygrů, který aktuálně vede západní skupinu extraligy.

Dva Adamové cílí na první kolo draftu. V podzimním žebříčku je 38 Čechů

31.října » Hokej.cz
Zhruba osm měsíců před nadcházejícím draftem vydalo Oddělení centrálního skautingu NHL svůj prvotní žebříček hráčů nazvaný Players to Watch, kteří si mohou dělat naděje, že uslyší své jméno. Tentokrát se do něj vešlo 38 českých mladíků.

Junioři nad Libercem hned třikrát vedli, přesto neuspěli

26.října » BK Mladá Boleslav
Zápasy - Junioři: M l. B o l. – Bruslaři v pořadí třetím derby sezony na vlastním ledě hned během úvodní periody dvakrát vedli, jenže hosté dokázali odpovědět na trefu Moravce i Teplého. Také v prostřední třetině šli domácí junioři do vedení, krátce…

Šlechta, Plos, mezinárodní útok či tygří strážce. Komu vyšel start ELJ?

11.října » Hokej.cz
Nejvyšší juniorská soutěž už před polovinou října ukrojila první polovinu základní části, tedy čtvrtinu celé dlouhodobé fáze před vyřazovacími boji. Mrkněte, které individuality vstoupily do DHL extraligy nejlépe.

Kontumace v juniorské extralize. Litvínov pochybil dvojnásobně

26.září » Hokej.cz
DHL extraliga juniorů přinesla nedlouho po startu ročníku kontumaci zápasu Liberce s Litvínovem. Ta ale naštěstí měla na tabulku soutěže jen minimální vliv.

Už i Třinec prohrál. Vlasáci zdolali Vary, Žmola srazil Motor a Dynamo otočilo z 1:4

9.září » Hokej.cz
Třinečtí junioři našli po pěti výhrách přemožitele, a to v ocelářském derby po obratu Vítkovic v úplném závěru. Několika otočkám v šestém kole DHL extraligy vévodil ten pardubický proti Přerovu, k vidění byly i tři hattricky.