Publikuje:

25,6 položek/den

Kiks vteřinu před sirénou. V hlavě mi to zůstane napořád, tvrdí Klimeš

15:00
Nic nenasvědčovalo tomu, že by se mělo v první třetině ještě něco stát. Brankář Přerova Lukáš Klimeš ale jen pár vteřin před první sirénou zvláštně zalaškoval s pukem, čehož využil napadající Mitchell Theoret, kanadský útočník Vsetína. Gól padl v čase 19:59. „Na takovou chybu nezapomenu,“ kál se Klimeš.

Broš o kiksu u videa: Podruhé jsme se v Třinci vykoupali, nedovedu to pochopit

13:50
Sparta reaguje na pochybení videorozhodčího Pavla Mikuly, jenž změnil rozhodnutí sudích na ledě a doporučil uznat „gól“ třineckého útočníka Tomáše Marcinka, ačkoli k tomu neměl žádný prokazatelný důvod.

Mládežnické kluby dostaly v září výstroj za 8,8 milionu korun

13:49
Od roku 2010 dodává Český hokej do mládežnických klubů vybavení pro malé hokejisty. V projektu Výstroj pro nejmenší pokračuje i letos. Do klubů poslal výstroj v souhrnné hodnotě 8,8 milionu korun!

Příklep 16.10. - 13:03

13:14
hokej.cz: Daniel Lacroix, který v letech 1993 až 2000 sehrál 204 utkání NHL, byl jmenován hlavním koučem reprezentace Litvy. Kontrakt je podepsán na rok s možností následně stejně dlouhé opce. Lacroix trenérsky působil v juniorské QMJHL, později byl členem trenérských štábů New York Islanders, Tampy Bay, New York Rangers a naposledy Montrealu.

Momenty Chance ligy: růže pro fanynky a zajímavé posily u Trhačů

12:38
České Budějovice věnovaly pondělní zápas všem dívkám a ženám. Každá z nich dostala v Budvar aréně růži. Co dalšího přineslo čtrnácté kolo Chance ligy?

Že je mi 37? Cejtím se jako blbec patnáctiletej, směje se Říha

12:38
Svérázný útočník Lukáš Říha se po jedenácti letech vrátil do první ligy, ve které kdysi dominoval. „Tempu stačím, ale rodinu mám na Slovensku a já jsem tady sám," stýská se kadaňskému veteránovi.

Další bitka v dorostu! Na Slavii se rvaly skoro celé pětky

12:03
Tři dny – dvě hromadné bitky. Dorostenci Chomutova se po emotivním derby s Karlovými Vary porvali i na Slavii, kde se do sebe tři minuty před koncem pustily téměř kompletní formace. Sudí v ostré bitvě rozdal 240 trestných minut, do sprch poslal osm hráčů!

Ach ty přesilovky! zoufají ve Vítkovicích. Musíme to změnit, velí Tybor

10:51
Vítkovice po blamáži v Karlových Varech naposledy podaly výrazně lepší výkon, přesto podlehly Kometě 3:4 po nájezdech a zapsaly třetí porážku v řadě. I kvůli bídně sehraným přesilovkám...

TOP 3 góly kola: kolotočář Svedlund a Furch sám proti třem

22:22
Spolu s přímými přenosy nově na hokej.cz nabízíme i obsáhlý videoservis s nejzajímavějšími okamžiky Chance ligy. Které góly byly ve 14. kole výjimečné?

Veselý se veselí. Mladý útočník v Havířově pookřál a dal hattrick

21:48
Někdejší mládežnický reprezentant Radek Veselý nerozvíjel v minulých sezonách svůj talent tak rychle, jak se čekalo. Po příchodu do Havířova je ale hodně vidět: proti Ústí nad Labem zaznamenal hattrick, přidal asistenci a po čtrnácti zápasech má bilanci 5+6.

Zámořská posila se rozjela! Gilbert táhne Motor a sbírá body

21:48
Sedmadvacetiletý Kanaďan David Gilbert sbírá kanadské body jako na běžícím pásu, bodoval už sedmý zápas v řadě. Proti Porubě zapsal do statistik jeden gól a jednu asistenci, během posledních čtyř zápasů tak nastřádal již devět kanadských bodů.

Z tribuny zpátky do sestavy. Merta důvěru nezklamal a skóroval

21:14
David Merta byl v minulých kolech mimo základní sestavu. „Nesplňoval věci, které jsme po hráčích chtěli v tréninku a v zápasech. Proto jsme se rozhodli, že s námi na nějakou dobu nebude trénovat a nebude se zúčastňovat zápasů," říkal pro ustecky.denik.cz tehdejší trenér Vladimír Machulda.

Pět bodů za jeden večer! Martin Novák sestřelil Porubu

21:14
Motor deklasoval na domácím ledě Porubu osmi góly, přičemž na pěti z nich měl podíl Martin Novák. Ten ve svém galapředstavení kromě tří asistencí vstřelil dvě branky.

Bratrský souboj pro Ondřeje Najmana. Sám krásně skóroval!

21:14
Zápas Slavie s Benátkami nad Jizerou ozvláštnil souboj bratrů Najmanových. Adam nastoupil za Benátky, Ondřej pomohl Pražanům. Starší ze sourozenců dal gól a dovedl Slavii k výhře 4:2.

Motor zničil Porubu, slaví i Rytíři a Slavia. Vsetín obral Zubry

21:14
Po 14. kole Chance ligy dál vede Motor, který si pohrál s Porubou. Hattrick Radka Veselého pomohl Havířovu ke skalpu Ústí nad Labem, aktuální pohodu potvrdily Kladno a Slavia. Noví trenéři Frýdku-Místku začali vítězstvím v Prostějově, dramatickou bitvu Zubrů se Vsetínem rozhodl v prodloužení hostující Slováček.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes