15
nových článků - klikněte pro zobrazení

Anna Lena Friedsamová

Vztahuje se k

Siniaková v Portoroži vyhrála dva zápasy během dne a po více než roce si zahraje o singlový titul

17.září » iROZHLAS
Česká tenistka Kateřina Siniaková si po více než roce zahraje na okruhu WTA o titul. V semifinále v Portoroži porazila 6:1 a 7:5 Annu Lenu Friedsamovou z Německa.

Tenistka Siniaková si po roce zahraje finále dvouhry. O titul se utká s Rybakinovou

17.září » CNN Prima NEWS

Fruhvirtová si zahraje o titul v Čennaí, Siniaková v Portoroži

17.září » ČT24
Sedmnáctiletá Linda Fruhvirtová porazila Argentinku Nadiu Podorskou 5:7, 6:2 a 6:4 a v Čennaí se tak utká o první titul na okruhu WTA v kariéře. Kateřina Siniaková na turnaji v Portoroži zvládla třísetový zápas s Italkou Jasmine Paoliniovou a násled…

Skvělá Linda Fruhvirtová je poprvé ve finále na okruhu WTA. O titul si zahraje i Siniaková

17.září » Sport.cz
Sedmnáctiletá tenistka Linda Fruhvirtová si v Čennaí poprvé zahraje o titul na turnaji WTA. V semifinále porazila Argentinku Podoroskou 5:7, 6:2, 6:4. O titul si po více než roce zahraje i Kateřina Siniaková. Během soboty přitom na turnaji v Portoro…