Catalog:

Sport

Publishes:

13.7 items/day

Být ten závod o dva metry delší, tak by to se mnou bylo špatné, smála se Samková po triumfu

16:43
Snowboardcrosařka Eva Samková vyhrála svůj 14. závod Světového poháru. Po vítězné kvalifikaci ovládla za hustého sněžení i všechny tři play off jízdy a v cíli té finálové jí od druhé Italky Moioliové dělily jen desítky centimetrů.

Samková vstoupila do nové sezony vítězně. V Montafonu ovládla jak kvalifikaci, tak finále

14:57
Snowboardcrossařka Eva Samková vykročila za obhajobou triumfu ve Světovém poháru výhrou v Montafonu. Úřadující mistryně světa v pátek v Rakousku vyhrála všechny jízdy a připsala si čtrnácté vítězství v elitním seriálu.

Liverpool si pojistil Kloppa, německý kouč podepsal kontrakt do roku 2024

14:23
Trenér Jürgen Klopp s předstihem prodloužil smlouvu s Liverpoolem. Dvaapadesátiletý německý kouč bude v klubu úřadujícího vítěze fotbalové Ligy mistrů vázán do roku 2024, dosavadní kontrakt mu měl vypršet v roce 2022.

Sprint v Hochfilzenu ovládla lídryně Světového poháru Wiererová, nejlepší Češka je šestá Charvátová

13:49
Biatlonistka Lucie Charvátová obsadila šesté místo ve sprintu v Hochfilzenu a ve Světovém poháru dosáhla na nejlepší výsledek po čtyřech letech. Nedařilo se Markétě Davidové, která po dvou chybách vstoje a po pádu na trati skončila až 35. a v celkovém pořadí klesla z druhé na sedmou příčku. Výhru slaví Italka Dorothea Wiererová.

MLB vymaže marihuanu ze seznamu nedovolených látek, nově bude baseballisty testovat na opioidy

13:14
Severoamerická baseballová MLB vymaže marihuanu ze seznamu nedovolených látek. Hráči však budou testováni na opioidy, fentanyl, kokain a syntetické THC. V případě prokázání přítomnosti těchto látek v těle, baseballista nebude suspendován, pokud se podrobí léčbě.

Boj o život v hokejové OHL. Brankář zůstal po kolizi v kaluži krve, utkání se nedohrálo

12:04
Hrůzným scénám přihlíželi hráči a diváci v utkání zámořské juniorské ligy OHL mezi Niagara IceDogs a London Knights. To bylo předčasně ukončeno už 43 sekund po začátku druhé třetiny, kdy došlo ke srážce domácího brankáře Josepha „Tuckera“ Tynana s dvěma hráči. Tynan zůstal po zásahu bruslí do nohy ležet na ledě v kaluži krve. Ještě v noci byl sedmnáctiletý hokejista operován.

Dončić zaznamenal osmý triple double v sezoně, jeho Dallas si v NBA poradil s Detroitem

10:54
Basketbalisté Dallasu vyhráli čtvrteční duel NBA v Mexiku a při vítězství nad Detroitem 122:111 se opět činil zejména Luka Dončić. Hvězdný Slovinec nastřílel 41 bodů, doskočil 12 míčů a přidal 11 asistencí a zaznamenal osmý triple double v sezoně.

Dobrý vstup pro to, aby se z mistrovství přivezla placka, říká po výhře nad Finskem útočník Gulaš

9:44
Stoprocentní na prvním turnaji a ten druhý také rozehráli dobře. Další výhru si může v této sezoně odškrtnout trenér hokejové reprezentace Miloš Říha. Počítáme-li soutěžní zápasy, tak čtvrtou. Turnaj Channel One Cup totiž český tým začal v Plzni vítězstvím nad Finskem 4:3 v prodloužení. A plzeňské publikum výkon reprezentace náležitě ocenilo.

Gól a dvě asistence Hronka i Zadiny. Češi pomohli ukončit šňůru dvanácti proher Detroitu

7:59
Čeští hokejisté Filip Hronek a Filip Zadina pomohli Detroitu shodně gólem a dvěma přihrávkami k výhře 5:2 nad Winnipegem. Oba odehráli nejproduktivnější zápas v NHL. Michael Frolík skóroval ve třetím zápase v řadě a vstřelil vítězný gól Calgary, které porazilo Toronto 4:2. Výhru podpořil David Rittich 32 zákroky.

Arsenal prošel do jarní fáze Evropské ligy. Sevilla s jistotou postupu nasadila v Nikósii širší kádr

1:08
Fotbalisté Arsenalu remizovali v závěrečném zápase skupiny Evropské ligy v Lutychu 2:2 a stvrdili postup do jarní fáze. Slovan Bratislava se s Čechy Erikem Danielem a Jurijem Medveděvem rozloučil se soutěží prohrou 2:4 s Bragou. Sevilla s jistotou účasti ve vyřazovací části šetřila opory i brankáře Tomáše Vaclíka a podlehla v Nikósii APOELu 0:1. Nehráli ani další krajánci Michal Sadílek z Eindh...

Hokejisté Finska vyrovnali zápas s Českem. Těm zajistil druhý bod po 23 sekundách prodloužení Sedlák

23:57
Čeští hokejisté vedli v zápase s Finskem již 3:1. Seveřané se ale nevzdali a v 60. minutě v power play vyrovnali. Dva body Čechům zařídil po 23 sekundách prodloužením svým druhým gólem Lukáš Sedlák.

Švédská reprezentace si připsala první výhru této sezony. Na Channel One Cupu porazila Rusko 4:3

21:39
Švédští hokejisté vstoupili do Channel One Cupu v Moskvě výhrou nad domácím Ruskem 4:3. Na úvod druhého turnaje Euro Hockey Tour si tak připsali první vítězství v sezoně. Díky tomu se v tabulce dostali právě před Rusko, které má pouhé dva body.

Volejbalisté Českých Budějovic sebrali doma Civitanově set. Obhájce trofeje Ligy mistrů vyhrál 3:1

21:39
Volejbalový svátek si České Budějovice osladily proti jednomu z nejlepších klubů světa, italské Civitanově, ziskem jednoho setu. Ve druhém kole Ligy mistrů ale favorit domácím více nedovolil a vyhrál 3:1. Jihočeši, po skalpu jiného giganta Fenerbahce Istanbul 3:2 z minulého týdne, mají ve skupině A nadále dva body.

Síň slávy českého hokeje má čtyři nové členy. Šlégr jako malý ale radši utíkal ze stadionu na pískoviště

20:31
Mají za sebou skvělé, ale taky rozdílné kariéry. Proslavili se u ledových kluzišť, ovšem ve čtvrtek se hodili do gala a vyrazili převzít jedno významné ocenění. Síň slávy českého hokeje se rozrostla o další čtyři jména – Miroslava Martínka, Jiřího Šlégra, Milana Hejduka a Radoslava Svobodu.

České basketbalistky 3 x 3 si kvůli administrativní chybě nezahrají o Tokio. Nahradí je čeští muži

19:57
Administrativní chyba připravila české basketbalistky 3 x 3 o možnost zabojovat o postup na olympiádu v Tokiu. Až po losu kvalifikačního turnaje je tak nahradili čeští muži, kteří ale v posledních letech nemají takovou výkonnost jako jejich reprezentační kolegyně.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes