15
nových článků - klikněte pro zobrazení

Van Drielová

Vztahuje se k

Sportovní lezec Ondra na MS v Bernu nepostoupil do šestičlenného finále v boulderingu

4.srpna » Sport.cz
Sportovní lezec Adam Ondra na mistrovství světa v Bernu nepostoupil do šestičlenného finále v boulderingu. V semifinále obsadil osmou pozici.

Beachvolejbalistky Dunárová s Resovou vypadly na ME v osmifinále

Plážové volejbalistky Miroslava Dunárová a Daniela Resová byly na mistrovství Evropy ve Vídni dva body od senzačního postupu do čtvrtfinále, ale nakonec podlehly Nizozemkám Emi Van Drielové, Brecht Piersmaové 1:2 na sety a obsadily dělené deváté mís…

Štafeta posunula český rekord

25.července » Sport.cz
Čtvrtkařská štafeta Krsek, Maslák, Desenský a Šorm ve finále MS posunula český rekord na 3:01,63 a obsadila osmé místo. Vyhráli Američané.

Hermannová a Štochlová prohrály v Maroku po skreči první společné finále

24.července » Sport.cz
Plážové volejbalistky Barbora Hermannová a Marie-Sára Štochlová na turnaji kategorie Challenge v Agádíru marně bojovaly o první společný titul. České jedničky podlehly v Maroku ve finále nizozemskému páru Emma Piersmaová, Mexime van Drielová: zápas …