Henrik Pedersen Dán

Vztahuje se k

Kopecký finišoval na ME o bronz, ale skončil pátý. Chtěl jsem trochu víc, přiznal

22.září » ČT24
Medaile nevisela vysoko. Matyáš Kopecký bojoval na mistrovství Evropy v závodu s hromadným startem jezdců do 23 let do posledního okamžiku, po spurtu o bronz obsadil nakonec páté místo. Titul získal osmnáctiletý Dán Henrik Pedersen. Na šestém místě …

Kopecký finišoval na ME v závodě cyklistů do 23 let o bronz, skončil pátý

22.září » Sport.cz
Cyklista Matyáš Kopecký bojoval na mistrovství Evropy v závodu s hromadným startem jezdců do 23 let o medaili, po spurtu o bronz obsadil nakonec páté místo. Titul získal osmnáctiletý Dán Henrik Pedersen.

22.září » iDNES.cz
Cyklista Matyáš Kopecký bojoval na mistrovství Evropy v závodu s hromadným startem jezdců do 23 let o medaili, po spurtu o bronz obsadil nakonec páté místo. Titul získal v nizozemském Hoogeveenu osmnáctiletý Dán Henrik Pedersen.