15
nových článků - klikněte pro zobrazení

Filip Cienciala

Vztahuje se k

Frýdecko-Místecký běžecký pohár odstartoval Slezanským krosem. Zvítězili Cienciala a Krtková

8.března » BezvaBěh.cz
Letošní 43. ročník Frýdecko-Místeckého běžecké poháru byl zahájen ve středečním chladném a lehce upršeném odpoledni, a to 22. ročníkem Slezanského krosu. Na všech 622 závodníků čekala mokrá travnatá o...

PREVIEW: Je čas zabrat! Frýdek-Místek má na to hrát vysoko

5.září » Hokej.cz
Frýdek-Místek je tradičně týmem, jehož síla se odhaduje nejobtížněji ze všech. Letos je to ještě umocněno tím, že partnerští Oceláři dočasně využijí několik hráčů ze zámoří.

Další krásné gesto. Samozřejmost, říká Chlubna o odvolaném faulu

22.února » Hokej.cz
O odvolaném vyloučení v podání třineckého juniora Filipa Ciencialy už byla řeč, ale ve čtvrtečním kole DHL Superpoháru došlo ještě na jedno gesto fair play. Blýsknul se jím zkušený útočník jihlavské Dukly Tomáš Chlubna!

Fair play v juniorce! Třinecký Cienciala zrušil vyloučení

21.února » Hokej.cz
Juniorům jde v DHL Superpoháru o každý bod, ale ani postup do play off není přednější než fair play. Přesně v jeho duchu se ve čtvrtek zachoval třinecký obránce Filip Cienciala, jenž odvolal vyloučení soupeře.