Jens Adams

Vztahuje se k

Belgičané zveřejnili tým elitních mužů na světový šampionát

23.ledna » MTBS.cz
Trenér belgické reprezentace Sven Vanthourenhout zveřejnil tým mužů, kteří budou reprezentovat na světovém šampionátu v Táboře. Tým bude čítat celkem osm jmen. Známo je již delší dobu, že startovat nebude Wout van Aert (BEL, Visma LaB), jež se připr…

Van Aert se Štybarem se vrátili do bláta v Essenu

10.prosince » RoadCycling.cz
Z bohaté cyklokrosové nabídky víkendu čněl pro mnohé nejvýš C2 Exact cross v belgickém Essenu. Premiéru v terénu zde blátem pokřtili šampioni Wout van Aert a Zdeněk Štybar, první vítězně, druhý na osmnácté příčce se ztrátou 7:03 minuty.

Van Aert zahájil cyklokrosovou sezónu vítězstvím

9.prosince » MTBS.cz
První start trojnásobného světového šampiona v cyklokrosu vyšel na jedničku. V belgickém Essenu vybojoval vítězství, a to suverénní. Wout van Aert (BEL, Jumbo Visma) vyhrál o 1 minutu 36 sekund před Jensem Adamsem (BEL). Na třetím místě byl Thijs Ae…