Publishes:

3.8 items/day

Josef Černý opět mistrem republiky v časovce

21:13
Josef Černý obhájil titul mistra republiky v individuální časovce. Ve slovenských Podlužanech porazil Jana Bártu a Adama Ťoupalíka.

Kulhavého nový tým chce útočit na nejvyšší maratonské mety

17:34
Vysoko nastavené cíle na druhou polovinu roku má cyklistický tým Česká spořitelna-Accolade. Pomyslnou laťku posunul i příchod držitele olympijského zlata a stříbra v závodech horských kol Jaroslava Kulhavého. Spolu s ním doplnil před sezonou hvězdy stáje Matouše Ulmana se slovenským závodníkem Tomášem Višňovským také Marek Rauchfuss. Tým věří, že kompletní kvarteto se představí i na maratonském...

Kdo bude lídrem Ineos Grenadiers na Tour de France?

12:12
Je to zcela nezvyklá situace. Nejúspěšnější tým Tour de France posledních deseti let nebude favoritem v letošním ročníku. A navíc bere hned několik potenciálních lídrů. Ale dokážou závodníci Ineos Grenadiers udělat něco s nadvládou Slovinců?

Boj o mistrovské tituly i olympiádu začíná! V časovce jde o všechno, mám čtyři favority, říká reprezentační trenér

16.June
Od čtvrtka do neděle se bude ve slovenských Bánovcích nad Bebravou soupeřit o mistrovské tituly při společném šampionátu SR a ČR. Trenér české silniční reprezentace Tomáš Konečný tam samozřejmě nebude chybět, protože mistrovské závody jsou důležité i z hlediska nominace na olympiádu do Tokia.

Rychlostní test v Plzni před Mistrovstvím ČR nejlépe pro Richarda Habermanna

16.June
Třetí díl GIANT LIGY v Plzni se jel opět až za tropického počasí, kdy teploměr na Rapidu ukazoval 28 °C. Sparta přijela v bojové náladě a útok na stupně vítězů rozjela na dvou frontách.

Trať mistrovského závodu je snadná. Zasáhne aspoň vítr?

16.June
Letošní šampionát České a Slovenské republiky v silničních závodech připadl našim východním sousedům a ti vybrali pořadatele v Bánovcích nad Bebravou. Jaké čekají závodníky tratě?

Juan Ayuso - nová hvězda světové cyklistiky?

15.June
Teprve osmnáctiletý Juan Ayuso vyhrál prestižní etapový závod Giro d´Italia U23 a už od úterního rána je oficiálně profesionálním závodníkem týmu UAE Emirates. Vynikající vrchař dominoval desetidennímu závodu a nyní se od něj očekává hvězdná kariéra.

V Plzni bude startovat vítěz pohárového závodu Richard Habermann

14.June
Třetí závod 20. ročníku seriálu Giant Liga Plzeň 2021 pokračuje ve sportovním areálu SK RAPID PLZEŇ. Po víkendovém vítězství v pohárovém závodě v Kyjově, bude na startu ve skvělé formě Richard Habermann (AC Sparta Praha). V dresu lídra seriálu však pojede Martin Boubal (Hello CTW), který se pokusí udržet náskok dvou bodů právě na druhého v celkovém pořadí Habermanna.

Richard Habermann vítězem třetího závodu Škoda Cupu

14.June
Překvapivým vítězem třetího závodu seriálu ŠKODA Cup - Českého poháru na silnici, se v Kyjově stal Richard Habermann ze Sparty Praha. O svém triumfu rozhodl ve spurtu se slovenským mladíkem Matúšem Štočkem (Topforex - Att Investments Pro Cycling Team), třetí skončil další jezdec Topforexu Tomáš Bárta.

Carapaz vyhrál Okolo Švýcarska. V poslední etapě slaví Mäder

13.June
Domácí Gino Mäder zvítězil v závěrečné horské etapě Okolo Švýcarska s cílem v Andermattu. Švýcar porazil ve spurtu uprchlíků Michael Woodse. Richard Carapaz bez problémů ubránil žlutý dres a poprvé v kariéře vyhrál prestižní etapák.

Etapu Magnus Cort, etapový závod Antonio Pedrero

13.June
Dnes se jelo v úniku o etapu a za ním o celkové prvenství. V prvním případě byl úspěšný Magnus Cort Nielsen (EF), v druhém Antonio Pedrero (Movistar).

Michal Schlegel třetí v etapě i celkově

13.June
Dnes rozhodlo o pořadí v celém etapovém závodě náročné cílové stoupání. Etapu vyhrál Alexis Guerin před Ricardo Zoidlem a Michalem Schlegelem. A takové je i konečné pořadí v soutěži jednotlivců.

SPORTCOMPLEX Břeclav se rozjíždí do další sezóny

13.June
Zdá se, že nejen výsledky a dobrou prací s mládeží, ale také stylovými prezentacemi na jihu Moravy se může pochlubit sportovní klub z Břeclavi.

Urán rozdrtil konkurenci v horské časovce Okolo Švýcarska

12.June
Rigoberto Urán byl zcela suverénní v individuální horské časovce Okolo Švýcarska. Druhého Juliana Alaphilippa porazil o 40 sekund a třetího Gina Mädera a Richarda Carapaze o 54 sekundy. Ekvádorský cyklista udržel žlutý dres s náskokem pouze 17 sekund.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes