Publishes:

2.6 items/day

Favorité 54. Amstel Gold Race

11:18
Největší nizozemský závod roku zahájí ardenský týden. Kopcovitá klasika uvítá nejlepšího cyklistu současnosti Juliana Alaphilippa, nastupující hvězdu Mathieuho van der Poela, mistra světa Alejandra Valverdeho a také jediného českého vítěze Romana Kreuzigera.

Jiří Ježek podporuje cyklistiku na všech frontách

18.April
„Jezdím teď hodně se svojí manželkou Soňou. Užíváme si úplně jinou cyklistiku, než na kterou jsem byl pětadvacet let zvyklý, ale strašně mě to baví,“ říká v rozhovoru pro RoadCycling.cz nejúspěšnější paralympijský cyklista historie Jiří Ježek.

Druhý pohárový závod v Kyjově s mnoha otazníky

18.April
Byl v režii především zahraničních závodníků. Trať v Kyjově je tvrdá, na polovinu dubna asi příliš tvrdá a pro mládež nesmyslná.

Van der Poel vyhrál Brabantský šíp

17.April
Mathieu van der Poel získal v klasice Brabantský šíp další velké vítězství na silnici. Nizozemský mistr v úžasně dramatickém závodě porazil Juliana Alaphilippa, Tima Wellense a Michaela Matthewse.

Mládež má za sebou druhý víkend TECHNISERV CUPu

17.April
Třetí a čtvrtý závod Českého poháru mládeže a žen se konal v Kyjově. V sobotu závodníci absolvovali kritérium, které má oproti silničnímu závodu poloviční příděl bodů. Ten přišel na řadu v neděli, když bojovali o medaile na stejně náročné trati jako elitní muži.

Pozvánka na Český pohár horských kol v Městě Touškově

17.April
O víkendu 27. - 28. 4. 2019 se premiérově pojede v Městě Touškově Český pohár horských kol. Necelých 10 km od Plzně vznikla technicky velmi náročná trasa, která se pod místním TJ Sokol budovala roky a to za osobního dohledu bývalého profesionálního bikera Milana Spěšného.

Karel Vacek na začátku první profesionální sezóny - rozhovor

16.April
O víkendu jsme měli příležitost se sejít s Karlem Vackem při závodech v Kyjově. Letošní neoprofesionál se doma připravuje na Lutych - Bastogne - Lutych U23.

Postřehy z Paříž - Roubaix

16.April
Monument Paříž - Roubaix zakončil sezónu dlážděných klasik. Dalšího triumfu dosáhl tým Deceuninck - Quick-Step a opět se potvrdilo, že na Roubaix je třeba být velmi aktivní.

ŠKODA CUP v Kyjově vyhrál Emanuel Piaskowy

15.April
Druhý díl Českého poháru na silnici ŠKODA CUP 2019 se stal kořistí zahraničních závodníků. Ti obsadili kompletní stupně vítězů, když zvítězil Polák Emanuel Piaskowy (HUROM BDC Development), kterého na stupně vítězů doprovodili na druhém místě slovenský závodník Marek Čanecký (DUKLA Banská Bystrica) a na třetím Stephan Pöll (WSA KTM Graz Arbö). V kategorii do 23 let si nejlépe vedl Tomáš Jakoube...

Gilbert vstoupil do klubu legend

15.April
Philippe Gilbert vyhrál letošní Paříž - Roubaix a získal páté vítězství na čtyřech různých monumentálních klasikách. Dostal se tím na pozici nejlepšího klasikáře současného století.

Philippe Gilbert vyhrál Paříž - Roubaix

14.April
Philippe Gilbert zvítězil v monumentální klasice Paříž - Roubaix. Na velodromu v Roubaix porazil ve spurtu Nilse Politta. Třetí dojel osamoceně Yves Lampaert. Zdeněk Štybar dokončil na osmém místě.

Live fotoreportáž z Kyjova s agenturou NaCesty.cz

14.April
Fotoreportáž z náročného kyjovského závodu s výbornou konkurencí a zajímavými jmény na startu vám přináší cestovní agentura NaCesty.cz

Ion Izagirre vyhrál Kolem Baskicka

13.April
Další dramatickou etapou skončil závod Kolem Baskicka. Vítězem celého závodu se stal Ion Izagirre, etapu získal Adam Yates.

Karel Vacek a Adam Ťoupalík na startu v Kyjově

13.April
A s nimi také Jaroslav Kulhavý a týmy z Polska, Slovenska a Rakouska. Startovní listina druhého pohárového závodu slibuje zajímavou podívanou.

DEDA elementi – Italská vášeň promítnutá do komponentů

12.April
Stále přemýšlíte, jakými komponenty „vytunit“ svoje kolo, ať je opět o nějaké gramy lehčí, ale i kvalitnější a spolehlivější? Nebo se vám jen stará řídítka okoukala a chcete zkusit jiný tvar oblouku? Velmi zajímavou volbou mohou být nejen na silniční cyklistiku profilovaní Italové pod značkou DEDA elementi. Ti dodávají svoje komponenty mnoha světovým profesionálním týmům – pro příklad Lotto Sou...
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes