Publikuje:

12,6 položek/týden

Fotoreportáž ze Světového poháru v Bernu

16:38
Letošní třetí díl cyklokrosového Světového poháru, ale první na evropském území, hostil švýcarský Bern. U koupaliště, kde se každý rok jezdí jeden z dílů místní série EKZ, se tentokrát bojovalo o úspěch v nejprestižnější sérii závodů, a to i za účasti českých reprezentantů.

Tony Martin přestupuje do LottoNL Jumbo

14:53
Německý cyklista Tony Martin posílí na další dva roky nizozemskou sestavu LottoNL Jumbo. Po dvou nepodařených sezónách v Katusha Alpecin chce opět začít vyhrávat.

Sisr a Hník přestupují do Elkov Author

13:08
František Sisr odchází z polské sestavy CCC Sprandi Polkowice a vrací se do České republiky v dresu Elkov Author. Kromě něj přivítá hradecký celek také Karla Hníka, Matěje Štibingra a Dominika Neumanna.

Anketa - nejlepší cyklista roku

19.října
Kdo byl nejlepším závodníkem sezóny 2018? Žádný cyklista letos nedominoval, každý velký závod vyhrál někdo jiný. Byl nejlepší Peter Sagan, Alejandro Valverde, Simon Yates, nebo Chris Froome? Hlasujte v anketě.

Pavel Boudný příští rok na Meridě

19.října
Pavel Boudný, pětinásobní vítěz seriálu Kolo pro život, se loučí se svým dosavadním desetiletým působištěm a v sezóně 2019 bude již jako nový člen týmu EthicSport sedlat kola značky MERIDA.

Trojský mlýn pod pražskou zoologickou zahradou ožil Kolovnou

19.října
Kolovna. Jednoduchý název, ovšem krásné sny o edukativním marketingu, přátelské atmosféře, rozšířené cykloaplikaci a kolech značky Bergamont symbolizujících lifestyle St. Pauli. To vše ožilo včera v pražské Troji, kde nás zázemím Kolovny provázel Rostislav Posker. A povídali jsme si i s bývalým profesionálem Peterem Velitsem, se kterým Kolovna spolupracuje.

Sky sbírá jihoamerické talenty

18.října
Tým Sky potvrdil první posilu na sezónu 2019. Přijde Ekvádorec Jhonatan Narvaez z Quick-Step Floors. Očekává se však i přestup Kolumbijce Ivana Sosy z Androni - Sidermec.

Sunweb a UAE představují posily

17.října
Přestupové období ještě nekončí. Na trhu stále zbývá spousta profesionálních cyklistů a do WorldTour míří také mladí cyklisté. Nové posily oznámily, mimo jiné, týmy Sunweb a UAE Emirates.

Kelemen pátý v Short Tracku na YOG

17.října
Cenné páté místo v Short Tracku a 40 bodů do celkového pořadí národů vybojoval Petr Kelemen na Olympijských hrách mládeže v Buenos Aires.

Vzácné úspěchy ProConti týmů ve WorldTour

16.října
Rozdíly mezi úspěšnými a méně úspěšnými profesionálními týmy se zvětšují. Vítězství závodníků z týmů druhé divize ve WorldTour byly i letos velmi vzácné, ale rozdíly se zvětšují i mezi dobrými a špatnými celky nejvyšší divize.

Češi po třech závodních dnech na YOG sedmí

15.října
Závod horských kol cross country Eliminator měli na programu cyklisté na Olympijských hrách mládeže v argentinském Buenos Aires.

Yates vyhraje WorldTour. Valverde lídrem World Rankingu

15.října
Sezóna WorldTour skončí závodem Kolem Kuang-si v Číně, ale ten už nezmění lídra a vítěze letošního ročníku série WorldTour. Zvítězí Simon Yates, ale World Ranking, započítávající všechny závody UCI, vede Alejandro Valverde.

Lange vyhrál IronMan v helmě Ekoï Koïna

15.října
Německý triatlonista Patrick Lange podruhé vyhrál nejprestižnější dlouhý triatlon IronMan na Havaji. Zvítězil v rekordním čase a cyklistický úsek absolvoval v nové helmě Ekoï Koïna.

Smolný silniční závod pro český tým na YOG

15.října
Velkou dávku sportovní smůly si vybrala česká reprezentační dvojice v silničním závodě na Olympijských hrách mládeže v Buenos Aires.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes