topstar.sk

URL:

http://topstar.noviny.sk/

Catalog:

Bulvár

Publishes:

39.3 items/day

Všetko, čo mám rád na Liptove! Ondrej so Števom otvorili letnú kúpeľnú sezónu

20:57
Kedysi klasické oslavy kúpeľnej dedinky, teraz niečo výnimočné. Relácia Všetko, čo mám rád, zavítala do Lúčiek.

Levoču už mesiace trápi zápach z miestnych polí. Smrad vyhnal obyvateľov až do ulíc

20:57
LEVOČA - Obyvatelia mesta zapísaného na zozname UNESCO sú zúfalí. Hanbia sa aj pred návštevníkmi tohto historického mesta. Smrad sa podľa miestnych šíri z polí, na ktorých hnojí firma levočského podnikateľa, no nevedia, čo presne ho spôsobuje. Majiteľ firmy tvrdí, že všetko zverejnil a jeho bio-hnojivo vraj už upravili tak, aby nezapáchalo. Lenže dnes ráno Levočania opäť zatvárali okná.

Bratislava opäť zažiarila hviezdami svetového moderného baletu

20:17
BRATISLAVA - Naše hlavné mesto opäť zažiarilo hviezdami svetového moderného baletu. Na nábreží Dunaja zatancovali sólisti špičkových svetových tanečných telies. V rámci tretieho ročníka projektu s názvom Chorea sa predstavili tanečníci z ďalekej Kuby, Thajska či zo Španielska.

Dobrá správa pre Žitný ostrov. Projekt tunela pod Dunajom vstúpil do ďalšej fázy

20:17
VOJKA NAD DUNAJOM - Teraz máme dobrú správu pre obyvateľov žitnoostrovských obcí Kyselica a Vojka nad Dunajom, rovnako však aj pre všetkých návštevníkov Žitného ostrova. Na miestach, kde ste doteraz museli čakať na kompu, už čoskoro budete môcť prejsť na druhú stranu peši, na bicykli či autom. Približne 25-miliónový projekt tunela pod Dunajom vstúpil do ďalšej fázy.

Na policajnú raziu sa pripravovali 2 roky. U bývalého vojaka našli kokaín

20:17
ROŽŇAVA - V nedeľu prebiehala v Rožňavskom okrese celý deň veľká policajná akcia. Policajti sa na ňu mali pripravovať takmer 2 roky. Ľuboš z Dobšinej, ktorý už bol v minulosti za drogy trestaný mal predávať kokaín už dlhšiu dobu.

Uvod

14:41

Petra Vajdová sa stala mamičkou, manželovi porodila SYNA

13:18
Herečka Petra Vajdová minulý týždeň porodila prvorodeného syna. Dostal meno Martin po otcovi Martinovi Hrčiříkovi.

Bohuš Matuš urobil z mladučkej priateľky ŽENU! Iniciatívna bola ona, tvrdí

11:20
Spevák Bohuš Matuš a jeho mladučká partnerka Lucie sa už neskrývajú. Pár tvoria so všetkým, čo k tomu patrí. O plnohodnotnom vzťahu porozprával redakcii Extra.cz.

Hviezdny spevák dal herečke kopačky, nechcela s ním deti

10:41
Frontman skupiny Coldplay dal po dvoch rokoch zbohom herečke Dakote Johnson. Dôvod rozchodu je ten, že odmietala svadbu a dokonca aj spoločné deti.

Štvrtá svadba bude iná, predošlé ani nepočítam, priznala JLo

10:41
Speváčka Jennifer Lopez verejne priznala, že predošlé svadby ani nepočíta. Tá štvrtá bude podľa jej slov celkom iná. Za Alexa Rodrigueza sa vydá v kostole.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes