topstar.sk

URL:

http://topstar.noviny.sk/

Katalog:

Bulvár

Publikuje:

56,8 položek/den

Dobrá správa pre psíčkarov a horolezcov: Ministerstvo pozastavilo schvaľovanie návštevného poriadku TANAP-u

20:07
TATRY - Minister životného prostredia pozastavil schvaľovací proces nového návštevného poriadku Tatranského národného parku. Pod iniciatívu "Aj my sme Tatry" sa za mesiac podpísalo 16 tisíc ľudí, ktorý ministra napokon presvedčili, že obmedzovať pohyb horolezcov a psíčkarov v Tatrách je nezmysel.

Robert Fico sa z bytu v komplexe Bonaparte neodsťahuje. Čaká na nového vlastníka

20:07
BRATISLAVA - Robert Fico sa z bytu Ladislava Bašternáka v komplexe Bonaparte napriek svojmu verejnému prísľubu stále dobrovoľne nevysťahoval. Ten prepadol v prospech štátu a bude vydražený. Robert Fico sa na otázku sťahovania ale vyjadril, že zatiaľ sa sťahovať nechystá, keďže ho nikto nekontaktoval.

Čaputová sa vzdala funkcie podpredsedníčky. Členkou Progresívneho Slovenska ostáva

20:07
BRATISLAVA - Zuzana Čaputová sa vzdala svojej funkcie podpredsedníčky mimoparlamentného Progresívneho Slovenska. Avizovala to hneď po prvom kole prezidentských volieb. Naďalej ostáva členkou strany a to by zmenila iba v prípade ak uspeje aj v druhom kole prezidentských volieb.

OSN zverejnila rebríček najšťastnejších krajín. Slovensko si polepšilo

20:07
SVET - Fínsko naďalej nikto nezosadil z trónu najšťastnejších krajín sveta. Slovensko si oproti minulému roku trochu polepšilo a skončilo na 38. mieste.

Pitt a DiCaprio na plátne! Iné VIDEO dnes vidieť nemusíte

16:39
A je to tu! Dlhoočakávaný film Quentina Tarantina s názvom Once Upon A Time In Hollywood sa predstavuje vo svojej prvej ukážke.

Sedemdesiatnik v plavkách! Princ Charles si užíva Karibik

14:54
Britský následník trónu princ Charles a jeho manželka Camilla sú na Barbadose. Nevyhli sa ani pozornosti fotografov, a tak celý svet obleteli fotky, ako si dvojica užíva plážové radovánky.

Dcéra Diana, syn Arthur alebo rovno DVOJIČKY?

13:38
Termín kráľovského pôrodu sa blíži a verejnosť stále nevie, či sa Harrymu a Meghan narodí princ alebo princezná. O menách sa tiež len špekuluje. Briti v tom ale majú podľa stávkových kancelárií úplne jasno.

Soňa Skoncová sa bude vydávať

13:38
Známa jojkárska moderátorka Soňa Skoncová povedala v Los Angeles ÁNO svojmu dlhoročnému partnerovi Robovi.

Kopíruješ slávnych! Na Meghan sa opäť valí lavína kritiky

11:48
Podľa mnohých by si mala vojvodkyňa konečne vytvoriť vlastný imidž. Doteraz podľa zahraničných médií iba kopírovala slávnych, medzi inými aj svoju švagrinú, vojvodkyňu Kate.

VIDEO: Bieber rieši krízu na pláži

10:02
Justin Bieber a jeho manželka Hailey sa spoločne šantili na pláži. Ako sa zdá, pobyt na slnku a pri mori kanadskému spevákovi mimoriadne prospieva.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes