15
nových článků - klikněte pro zobrazení

Ramona Straubová

Vztahuje se k

České skokanky skončily v závodě družstev deváté, titul mistryň světa vezou domů Němky

26.února » iROZHLAS
Německé skokanky na lyžích vyhrály na mistrovství světa v Seefeldu premiéru soutěže družstev, další medaile získaly týmy Rakouska a Norska. České reprezentantky skončily deváté a do druhého kola nepostoupily.

Němky navázaly na mužské kolegy a vyhrály premiéru skoků ženských družstev na MS

26.února » Aktuálně.cz
Další medaile získaly týmy domácího Rakouska a Norska. České reprezentantky skončily deváté a do druhého kola nepostoupily.

Premiéru skoků družstev žen na MS vyhrály Němky, Češky deváté

26.února » iDNES.cz

Premiéru skoků družstev žen na MS vyhrály Němky, Češky skončily deváté

26.února » iSport.cz

Premiéru týmové soutěže skokanek ovládly Němky, české kvarteto skončilo deváté

26.února » ČT24
Německé skokanky na lyžích vyhrály na mistrovství světa v Seefeldu premiéru soutěže družstev, další medaile získaly týmy Rakouska a Norska. České reprezentantky skončily v prvním kole deváté a do finálové osmičky nepostoupily.

Tato informační stránka o Ramona Straubová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ramona Straubová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes