Dani Sordo

Related to

Ott Tänak: Ze dna až na vrchol

10.May » eWRC.cz
Díky nehodě v Mexiku 2015, kdy utopil Fiestu WRC lze cestu Otta Tänaka k titulu mistra světa popsat slovy v nadpisu.

Craig Breen se vrací do mistrovství Evropy

4.February » Autosport.cz
V posledních letech pravidelný tovární jezdec Citroënu a Hyundaie se vrací zpět do mistrovství Evropy. Kromě vybraných závodů v mistrovství světa se představí na všech osmi závodech mistrovství Evropy za volantem soutěžního speciálu Hyundai i20 R5.

Nasadí Hyundai B-tým?

10.December » eWRC.cz
U Hyundai mají stále nadbytek jezdců, který výrazně převyšuje počet aut v prvním týmu. Řešení by mohl přinést B-tým.

Ott Tänak podepsal u Hyundai na dva roky

31.October » eWRC.cz
Čerstvý mistr světa neprodloužil spolupráci u Toyoty a přestoupil k Hyundai. Dojde tím na otevření dalších jezdeckých rošád?

Ott Tänak přestupuje do Hyundai

31.October » Autosport.cz
Pouhé čtyři dny po zisku titulu mistra světa přichází očekávané potvrzení přestupové bomby. Čerstvý šampion Ott Tänak opouští po sezóně Toyotu a přechází ke konkurenci, konkrétně do týmu Hyundai.

Dani Sordo prohnal argentinskou špičku

6.September » eWRC.cz
Speciály R5 budou od příštího roku v Argentině bodovat a španělský tovární jezdec Hyundaie se jim postaral o skvělou reklamu.

Toyota ovládla Německou rallye, její jezdci obsadili stupně vítězů. Vyhrál Tänak

25.August » Aktuálně.cz
Ott Tänak v Toyotě potřetí za sebou vyhrál Německou rallye. Estonský jezdec měl po nedělní poslední etapě náskok 20,8 vteřiny před Krisem Meekem.

Soupeři pro Kopeckého na Barum Czech Rally? Evropská i česká špička

6.August » iDNES.cz
Bez světové hvězdy typu Daniho Sorda, který zde závodil loni, se musí obejít letošní ročník automobilové soutěže Barum Czech Rally Zlín. Pojede se už příští víkend. Další články k tématu: Na Barum Rally přijede Rus Lukjaňuk. Každého tam zvu, je to...

Tänak pár set metrů před vyjel mimo trať, Italskou rallye tak vyhrál Sordo

17.June » Aktuálně.cz
Španělský jezdec Dani Sordo vyhrál Italskou rallye poté, co suverénní lídr Ott Tänak z Estonska v závěrečné rychlostní zkoušce skončil mimo trať.

Tato informační stránka o Dani Sordo zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dani Sordo" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes