Daniele Samek

Vztahuje se k

Porážka s Karvinou, Olayinka neproměnil penaltu

5.února » SK Slavia Praha
Redakce - Slávisté v prvním jarním kole FORTUNA:LIGY podlehli v domácím prostředí Karviné 0:1. V 64. minutě Peter Olayinka namířil pokutový kop jen do břevna, šest minut poté skóroval střídající Durosinmi.

V anketě o nejlepšího dorostence se střetl o prvenství sparťan Karabec se slávistou Samkem. Kdo vyšel lépe?

9.ledna » eFotbal.cz
Česká liga > Nejlepším českým starším dorostencem za rok 2021 se stal podle FAČR sparťan Adam Karabec, jenž zvítězil před slávistou Danielem Samkem a třetím olomouckým Kryštofem Daňkem. V kategorii mladší dorostenec vyhrál opět hráč Sparty Daniel Ru…

ONLINE: Od 17:00 MOL Cup v Edenu

15.prosince » SK Slavia Praha
Redakce - Slávistům v cestě za obhajobou poháru stojí v Edenu zlínský Fastav. Slávisté na osmifinálový duel oproti lize výrazně obměnili sestavu, poprvé v základní sestavě hraje osmnáctiletý Filip Horský.

ONLINE: Od 21:00 UECL v Edenu proti Haifě

4.listopadu » SK Slavia Praha
Redakce - Slávisté od 21:00 v Edenu hostí ve čtvrtém kole Evropské konferenční ligy Maccabi Haifa. Po prohře v Izraeli v domácí odvetě chytá Mandous, na hrotu hraje Kuchta.

Nebát se hrát! Samek o gólech, začátcích, tlaku i Součkovi

Redakce - Přečtěte si obsáhlý rozhovor s Danielem Samkem, který měl vyjít v zápasovém magazínu Poločas při utkání Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Z technických a logistických důvodů ale bude celý magazín k přečtení pouze online.

Velký obrat a vítězné vršovické derby

19.září » SK Slavia Praha
Redakce - Sešívaní v 8. kole FORTUNA:LIGY porazili Bohemians na jejich hřišti 5:1. Velký obrat zařídili ve druhé půli svými góly Nicolae Stanciu, Ondřej Lingr, Jan Kuchta, premiérově Michael Krmenčík a Ivan Schranz.

B-tým: Remíza na hřišti Admiry

1.srpna » SK Slavia Praha
Redakce - Sešívané béčko remizovalo v prvním ligovém zápase sezony na hřišti Admiry 1:1. Jediným úspěšným střelcem Slavie se stal Ubong Ekpai.

Tato informační stránka o Daniele Samek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Daniele Samek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes