Porážka s Karvinou, Olayinka nedal penaltu | SK Slavia Praha
Více

Porážka s Karvinou, Olayinka nedal penaltu

Slávisté v prvním jarním kole FORTUNA:LIGY podlehli v domácím prostředí Karviné 0:1. V 64. minutě Peter Olayinka namířil pokutový kop jen do břevna, šest minut poté skóroval střídající Durosinmi.

Aktuálně

Sezona snů! Ženy slaví neporažený triple double

25. 5. 2024
Slávistky úspěšně zakončily fantastickou sezónu 2023/2024 vítězstvím nad Slováckem. Potřetí v řadě obhájily double, tentokrát bez jediné porážky, postoupily do základní skupiny Ligy mistryň, vytvořily divácký rekord a dosáhly několika dalších významných milníků.

ONLINE: Od 14:00 poslední kolo sezóny

24. 5. 2024
Zlaté mistryně uzavírají sezónu utkáním proti Slovácku na domácím hřišti v Horních Měcholupech. Utkání můžete sledovat od 14:00 v přímém přenosu na TVCOM.

Hráči na hostování: Návrat Stejskala i pardubičtí zachránci

24. 5. 2024
Jak se v uplynulém ligovém kole dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.