Miguel Oliveira

Related to

Syahrin se vrací do Moto2, pojede u Asparova týmu

8.October » MotoGPSport.cz
Hafizh Syahrin v příštím roce pojede v prostřední kategorii. Spolu s Aronem Canetem bude jezdit pro Asparův tým.

MotoGP: První trénink nakonec ovládl Viňales, Márquez měl velký pád

4.October » MotoGPSport.cz
Nejrychlejší čas dnes ráno nakonec zajel Maverick Viňales. Druhý skončil Fabio Quartararo. Marc Márquez měl v závěru velký pád, v tréninku skončil třetí.

MotoGP: Nejrychlejším jezdcem prvního tréninku v Misanu je Quartararo

13.September » MotoGPSport.cz
Fabio Quartararo zajel nejlepší čas prvního tréninku královské kubatury v Misanu. Dále se umístili Marc Márquez a Maverick Viňales.

Motocyklová VC Rakouska 2019: Fantastický finiš Doviziosa

11.August » AUTO.cz
Italská značka Ducati udržela neporazitelnost na okruhu Red Bull Ring. Jedenáctý závod letošního mistrovství světa vyhrál Andrea Dovizioso, který ve třídě MotoGP porazil ve strhujícím finiši úřadujícího mistra světa Marca Marqueze. Ducati tak v Ra...

MotoGP: Do druhé kvalifikace postupují Crutchlow a Bagnaia

10.August » MotoGPSport.cz
Do bojů o přední místa se připojí i Cal Crutchlow a Francesco Bagnaia. Těsně za postupovými branami skončil Miguel Oliveira. Karel Abraham zajel sedmý čas, což znamená start ze sedmnácté pozice.

MotoGP: V Rakousku na úvod kraloval Dovi

9.August » MotoGPSport.cz
Loni se Ducati v Rakousku dařilo a dobrý úvod má i letos - Dovi je nejrychlejší po prvním tréninku. Druhý skončil Márquez s Hondou. První trojku uzavřel Maverick Viňales s Yamahou.

GP České republiky v předchozích pěti letech

27.July » MotoGPSport.cz
Motory silničních motocyklů se v Brně rozezní už za pár dnů. Připomeňme si tedy závody na brněnském okruhu z předchozích pěti let.

Niki blog - MotoGP: V polovině sezóny 2019

8.July » Píše.cz
Zdá se mi, že letos ta závodní sezóna utíká neskutečně rychle, snad ještě rychleji než kdykoliv dřív. Závodní sezóna 2019 v MotoGP má momentálně několikatýdenní letní přestávku, když...

Moto2: Prvnímu tréninku kraloval Folger

5.July » MotoGPSport.cz
Na prvních dvou místech německého warm upu se seřadili dva Němci. První skončil Jonas Folger, který nahrazuje zraněného Pawiho. Druhé místo navzdory pádu obsadil Marcel Schrötter. Třetí je Španěl Iker Lecuona.

Moto3: Německý víkend zahájil nejlépe Fernandez

Raul Fernandez zajel nejlépe v prvním německém tréninku Moto3. Marcos Ramirez skončil druhý, třetí je Jakub Kornfeil a Filip Salač skončil na sedmé pozici.

Tato informační stránka o Miguel Oliveira zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miguel Oliveira" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes