15
nových článků - klikněte pro zobrazení

István Nyers

Vztahuje se k

Fotbalisté Interu i podruhé zdolali AC a po 13 letech jsou ve finále Ligy mistrů

16.května » Tiscali.cz
Fotbalisté Interu Milán postoupili po 13 letech do finále Ligy mistrů. V semifinálové odvetě zdolali městského rivala AC 1:0 a navázali na úvodní vítězství 2:0. Utkání na San Siru, domovském stadionu obou velkoklubů, rozhodl v 74. minutě kapitán Lau…

Inter je po 13 letech ve finále Ligy mistrů. Městského rivala AC porazil i ve druhém zápasu semifinále

16.května » iROZHLAS

Legenda Interu Milán potopila Viktorii, ale žižkovskou

26.října » Seznam Zprávy
Útočník Stefano Nyers patří do výkladní skříně Interu Milán, v jehož dresu vstřelil 133 gólů. Ještě jako Ivan Něrš napomohl, aby ve druhém poválečném ročníku československé ligy 1946/1947 tehdy slavná Viktoria Žižkov sestoupila.