Min Minuta

Vztahuje se k

Jurečka zachránil Slavii, sešívaní vydřeli v bláznivém zápase tři body

11.února » Sport.cz
Fotbalisté Slavie porazili ve 20. kole Fortuna ligy na svém hřišti Jablonec 4:3. Po dvou brankách vítězů si připsali Conrad Wallem a Václav Jurečka. Favorit o svém vítězství rozhodl v poslední minutě nastavení díky Jurečkovi

Pech pro Votroky, Klokani srovnali v závěrečném finiše

Fotbalisté Hradce Králové remizovali v 20. kole Fortuna ligy s pražskými Bohemians 2:2. Za domácí se prosadili Čihák, Vašulín, obě trefy hostů si připsal Shejbal.

Fila sestřelil Zlín, Teplice slaví

Fotbalisté Teplic porazili ve 20. kole Fortuna ligy na svém hřišti Zlín 2:1. O obě branky vítězů se postaral Fila, za hosty se prosadil Slončík.

Plzeň na úvod jara remizovala s Boleslaví, hosté srovnali v 88. minutě z penalty

10.února » Sport.cz
Plzeňští fotbalisté na úvod jarní části první ligy doma pouze remizovali s Mladou Boleslaví 1:1. Viktorii poslal v utkání 20. kola do vedení v 63. minutě Tomáš Chorý, ale v 88. minutě vyrovnal z penalty Tomáš Ladra.

Šťastný gól Viktorce nestačil, Středočeši v závěru srovnali

Fotbalisté Viktorie Plzeň remizovali v 20. kole Fortuna ligy na svém hřišti s Mladou Boleslaví 1:1. Plzeňští v nejvyšší soutěži ztratili body po sérii tří výher.

Totální výbuch Baníku, na hřišti posledního vyhořel

Fotbalisté Českých Budějovic porazili ve 20. kole Fortuna ligy na svém hřišti Baník Ostrava jasně 3:0. České Budějovice v lize po osmi zápasech vyhrály.

Divoký závěr a kolaps Slovácka, slaví Pardubice

Fotbalisté Slovácka prohráli ve 20. kole Fortuna ligy na svém hřišti s Pardubicemi 1:2. Slovácko nevyužilo přesilovku a po sedmi kolech prohrálo.

Viktorku mizerný úvod nesrazil, z Olomouce veze výhru

17.prosince » Sport.cz
Fotbalisté Olomouce prohráli v 19. kole Fortuna ligy na svém hřišti s Viktorií Plzeň 1:2. Plzeň stráví zimní přestávku na třetím místě tabulky.

Série bez porážky končí, Liberec padl v Pardubicích

16.prosince » Sport.cz
Fotbalisté Pardubic porazili v 19. kole Fortuna ligy na svém hřišti Slovan Liberec 2:0. Pardubičtí bodovali po čtyřech porážkách, Liberec prohrál po sedmi kolech.

Uragán v prvním poločase rozhodl, slaví Zlín

Fotbalisté Zlína porazili v 19. kole Fortuna ligy na svém hřišti Hradec Králové jasně 4:0. Zlín vyhrál po třech kolech a přezimuje na 15. místě tabulky.

Prekop vystřelil Bohemians výhru nad nováčkem z Karviné

11.listopadu » Sport.cz
Fotbalisté Bohemians přehráli Karvinou díky brance Prekopa 1:0 a uspěli po dvou ligových porážkách. Karviná podruhé za sebou nebodovala.
Vladimír Sobotka - Český hokejista
Roman Červenka - Český hokejový útočník

Tato informační stránka o Min Minuta zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Min Minuta" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes