15
nových článků - klikněte pro zobrazení

Artur Mina

Vztahuje se k

Akrobat Cavani. Uruguay zahájila šampionát Jižní Ameriky výhrou i díky parádnímu gólu

17.června » iFotbal.com
Patnáctinásobné šampiony poslal do vedení Nicolas Lodeiro, který otevřel skóre už v šesté minutě. Po necelé půlhodině hry dostal po konzultaci s videem červenou kartu José Quinteiro za úder loktem a Uruguayci početní výhodu využili. Ještě do poločas…

17.června » Aktuálně.cz
Uruguay zdolala Ekvádor 4:0, pro jednoho z favoritů turnaje to je nejvyšší výhra na Copě América od roku 1967.

Uruguay odstartovala Copu hladkou výhrou nad oslabeným Ekvádorem

17.června » ČT sport
Fotbalisté Uruguaye vstoupili do mistrovství Jižní Ameriky v Brazílii jasným vítězstvím 4:0 nad Ekvádorem, který hrál již od 24. minuty v deseti. Pro jednoho z favoritů turnaje to byla nejvyšší výhra na Copě América od roku 1967.