Ruska Polina Millerová

Vztahuje se k

Čtvrtkařka Malíková má bronz z juniorského mistrovství Evropy

20.července » iDNES.cz
Barbora Malíková získala na juniorském mistrovství Evropy atletů ve Švédsku bronzovou medaili v běhu na 400 metrů. Sedmnáctiletá dorostenecká mistryně světa i Evropy si ve finále zlepšila osobní rekord na 52,37 sekundy, vítězná Ruska Polina Millerov…

Malíková sbírá medaile i mezi juniorkami, z ME si odveze bronz

20.července » ČT24
Běžkyně Barbora Malíková získala bronzovou medaili na juniorském mistrovství Evropy. Ve Švédsku doběhla třetí na 400 metrů.

Tupý pátým koulařem MEJ

19.července » Atletika.cz
V rámci druhého soutěžního odpoledne na MEJ v Boras proběhla také již některá finále. V tom koulařském nám udělal radost pátým místem David Tupý. Čtvrtkaři Barbora Malíková a Matěj Krsek poběží o evropské medaile.

Tato informační stránka o Ruska Polina Millerová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ruska Polina Millerová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes