Nico Melamed

Vztahuje se k

Barcelona v nastavení zachránila remízu a v lize je čtvrtá

13.února » Sport.cz
Fotbalisté Barcelony v šesté minutě nastavení zachránili remízu 2:2 na hřišti městského rivala Espaňolu a ve španělské lize se vrátili na čtvrté místo neúplné tabulky. Betis Sevilla ve 24. kole zvítězil na hřišti Levante 4:2 a upevnil si třetí pozic…

Valencie přišla o sérii bez porážky, nezvládla závěr a podlehla Espaňolu

31.prosince » iDNES.cz
Fotbalisté Valencie nezvládli závěr domácího souboje proti Espaňolu a v 19. kole španělské ligy prohráli 1:2. Oba góly dostali v posledních sedmi minutách. Přišli tak o sedm zápasů trvající neporazitelnost.