De Lorenz

Vztahuje se k

LM: Liverpool – Real 2:5. Kiksy brankářů a velký obrat, slaví i Neapol

21.února » iSport.cz
Nezapomenutelný koncert „bílého baletu“. To nabídl první duel nejprestižnějšího souboje letošního osmifinále Ligy mistrů. Real Madrid prokázal, že je právoplatným králem nejprestižnější klubové soutěže a zcela deklasoval Liverpool na Anfield 5:2, př…

Nepochopitelný zkrat rozhodčího. Sudí pomohl v italském šlágru Juventusu

17.října » iFotbal.com
Turínský velkoklub se dostal do vedení v 16. minutě, kdy se zblízka prosadil hlavou Kean. AS Řím byl ale v prvním dějstvím aktivnějším celkem a měl se před koncem poločasu radovat z vyrovnání, jenže do zápasu vstoupil právě sudí Orsato. Ve 41. minut…

Tato informační stránka o De Lorenz zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "De Lorenz" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes