Judith Krahlová

Vztahuje se k

Devatenáctiletý Fiala vyhrál ve Slaném poprvé závod cyklokrosového poháru

17.listopadu » Sport.cz
Devatenáctiletý Matyáš Fiala vyhrál poprvé závod českého poháru v cyklokrosu Toi Toi Cupu. Ve Slaném zvítězil suverénně s více než minutovým náskokem před kolegou z týmu Cyklo Tábor Šimonem Vaníčkem.

Boroš jasně ovládl Český pohár v cyklokrosu, ženám ujela Zemanová

11.prosince » ČT24
Závěrečným závodem v Jičíně vrcholil český pohár v cyklokrosu. Svoji suverenitu tu potvrdil Michal Boroš, který nedal soupeřům šanci a stylem start–cíl s přehledem zvítězil. Mezi ženami ovládla poprvé Toi Toi Cup osmnáctiletá Kristýna Zemanová.

Český pohár v cyklokrosu vyhráli potřetí za sebou Boroš a poprvé Zemanová

11.prosince » iDNES.cz
Michael Boroš vyhrál potřetí za sebou celkové hodnocení českého poháru v cyklokrosu. Mezi ženami ovládla poprvé Toi Toi Cup osmnáctiletá Kristýna Zemanová.

Tato informační stránka o Judith Krahlová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Judith Krahlová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes