Moto2: Na osychající dráze zajel nejlépe Garzo

25.June » MotoGPSport.cz
V závěru druhého tréninku třídy Moto2 začala dráha osychat. Jezdci, kteří zajeli svůj čas až v úplném závěru tréninku, tedy dopadli nejlépe. První trojici tedy nakonec tvoří Hector Garzo, Augusto Fernandez a Nicolo Bulega.

Moto3: V pátek odpoledne se do čela dostal Suzuki

V druhém pátečním tréninku se na okruhu objevil slabší déšť. Nejlepší čas zajel Tatsuki Suzuki. Dále se umístili Darryn Binder a Dennis Foggia.

Moto2: První nizozemský trénink ovládl Augusto Fernandez

Nejrychlejším jezdcem prvního tréninku v Assenu je Augusto Fernandez. Druhý skončil Raul Fernandez a první trojku uzavřel Remy Gardner.

Moto3: Závodní víkend v Assenu zahájil nejlépe Foggia

Na prvních třech místech prvního nizozemského tréninku se seřadili Foggia, Binder a Migno. Těžký pád měl Jaume Masiá, ale nakonec by měl být v pořádku. Filip Salač v Assenu nejede, ukončil totiž spolupráci s týmem Snipers a v druhé polovině sezóny...

Životní kvalifikace Salače! Poprvé bude startovat závod z prvního místa

19.June » iSport.cz
Motocyklista Filip Salač poprvé v kariéře odstartuje do závodu mistrovství světa Moto3 z prvního místa. Devatenáctiletý český jezdec dnes vyhrál kvalifikaci nejslabší třídy šampionátu na Sachsenringu v Německu.

Skvostný výkon motocyklisty Salače, v Německu ovládl kvalifikaci

19.June » iDNES.cz

Česká senzace. Salač byl na Sachsenringu nejrychlejší

19.June » Sport.cz
Na životní úspěch dosáhl český motocyklista Filip Salač, který poprvé v kariéře odstartuje do závodu mistrovství světa Moto3 z prvního místa. Devatenáctiletý český jezdec dnes vyhrál kvalifikaci nejslabší třídy šampionátu na Sachsenringu v Německu.

Jakub Kornfeil na tandemu s Vláďou: Paddock MotoGP je moje druhá rodina

4.June » Motorkáři.cz
Páteční seriál rozhovorů Na tandemu s Vláďou navštívil Jakub Kornfeil a rozpovídal se o své kariéře závodníka a o působení v seriálu Grand Prix MotoGP. Jakub pověsil závodění na hřebík teprve nedávno, a jak sám říká, paddock MotoGP je stále jeho

Tato informační stránka o Jakub Kornfeil zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jakub Kornfeil" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes