Oliver König: "Nedělní závod v Portimãu nevyšel podle…

11.September » Motormix
V prvních zatáčkách mě předjela Honda a docela mě blokovala. Nebyl jsem schopen předjetí vrátit, kdy je v prvních zatáčkách důležité se drát dopředu. Šlo o chybu na začátku a poté jsem jel v jedné skupině o přibližně 15. - 17.

Miloslav Hřava se s ACCR Czech Talent Teamem - Willi Race představí ve WorldSSP 300

15.August » sportovnilisty.cz
Miloslav Hřava rozšíří ACCR Czech Talent Team - Willi Race na konci letošní sezóny v mistrovství světa Superbiků ve třídě Supersport 300, kdy se představí při závodech v Portimãu a Magny-Cours. Český tým ACCR Czech Talent Team - Willi Race bude v ...

Bravo! Oliver König získal první mistrovské body, na okruhu Donington Park dojel sedmý

9.July » Hořice
OHLASY - České seskupení ACCR Czech Talent Team-Willi Race, kde mimo jiné působí bývalý úspěšný motocyklový závodník Jakub Smrž a také velmi dobře známý komentátor hořických závodů Josef Kubíček, zaznamenalo velmi cenný úspěch. Při mistrovství svě...

Výborné 7. místo pro Olivera Königa na okruhu Donington…

7.July » Motormix
"V posledních dvou kolech jsem měl pár momentů, kdy to bylo na hraně, takže jsem si řekl, že bude lepší dovést potvrzené 7. místo, než psát, že jsem celý závod jel vpředu a pak spadl. Nebyla možnost útočit na stupně vítězů, takž

Radost ale také pády českých mladíků při MS SBK v…

6.July » Motormix
Podmínky byly těžké, protože třetí volný trénink odjel Oliver König na suchu, kde zajel skvěle a skončil čtvrtý. Poté vše změnil déšť a kvůli tomu musel do Superpole nastoupit bez dřívějšího vyzkoušení mokrého nastavení. To a

Čeští mladíci na MS SBK v Doningtonu.

5.July » Motormix
Britský okruh Donington Park je další zastávkou letošní sezóny mistrovství světa Superbiků. Oliver König z českého ACCR Czech Talent Teamu - Willi Race se na víkend těšil, protože trať znal z dřívějších závodů. Oliver byl od prvn?

Oliver König měl v Misanu body byly na dosah.

23.June » Motormix
Oliver König dnes v Misanu nastoupil do hlavního závodu třídy Supersport 300. V něm celou dobu bojoval ve skupině jedoucí o body. Na ty nakonec nedosáhl, ale ztráta byla minimální. Na okruhu Marca Simoncelliho v Misanu dnes skončilo další

MS SBK a bláznivá sobota v Misanu.

22.June » Motormix
Poté už přišel čas na Superpole, ve kterém už jel Oliver König na suché trati. Na té se mu podařilo zajet 14. pozici a tím si vyjel přímý postup do nedělního závodu. V závěru této části Superpole začalo pršet, takže jeho týmový

Čeští mladíci po pátečních trénincích v Misanu.

21.June » Motormix
Oliver König začal s časem 1:52,093, se kterým se ve své skupině dostal na 18. místo se ztrátou 1,9 s na prvního. Jeho týmový kolega Vojtěch Schwarz ve své skupině zajel čas 1:53,806 a skončil na 24. místě s rozdílem 2,9 vteřiny. Bě

MS Superbiků se přesunulo na jih do Španělska do Jerezu.

8.June » Motormix
Jako první na trať vyjeli závodníci ze skupiny A, takže z našinců Oliver König. Podmínky na trati nebyly ideální, když bylo mokro a vzduch měl 17°C. Oliver ve své skupině obsadil 11. místo s časem na kolo 2:05,690. Hned poté vyjel ve d

Radost i smůla pro české mladíky v nedělních soubojích na…

28.April » Motormix
Oliver König vybojoval další vítězství a ze Slovenska si odváží double i přes to, že byl nemocný. Vojtěch Schwarz a juniorský člen týmu Miloslav Hřava proti sobě jeli o celkové třetí místo. Při těsném souboji nakonec došlo ke kon

Kompletní pódium pro české mladíky ze Slovakia Ringu.

Velice těžkou pozici měl Oliver König, který startoval z konce startovního roštu, protože v kvalifikaci nemohl kvůli problému s motorkou zajet žádné rychlé měřené kolo. Oliver předvedl dobrou stíhací jízdu a rychle se dostal do boje