Milána Karlsson

Vztahuje se k

Fotbalisté Sparty prohráli na závěr Evropské ligy 0:1 s AC Milán

11.prosince » CNN Prima NEWS
Fotbalisté pražské Sparty zakončili působení v Evropské lize prohrou 0:1 s AC Milán, o níž rozhodl ve 23. minutě Jens Petter Hauge. Snahu domácího týmu o vyrovnání zhatilo vyloučení stopera Dominika Plechatého v 77. minutě. Ve skupině H skončila Spa…

Sparta se rozloučila prohrou s AC Milán a opět v deseti. Liberec získal další bod

10.prosince » iFotbal.com
O výhře AC Milán rozhodl ve 23. minutě krásnou individuální akcí Jens Petter Hauge. Snahu domácího týmu o vyrovnání zhatilo vyloučení stopera Dominika Plechatého v 77. minutě. Letenští, kteří prohráli třetí soutěžní zápas v řadě a sedmý z posledních…