18.November » Nymburský deník
/VIZUALIZACE/ Doslova bouři rozporuplných ohlasů vyvolala informace serveru Hlas Poděbrad, že na stole je opět návrh investora na zástavbu v ulici Pražská.

Köhler bude pykat za faul na Douderu, dostal trest na 2 zápasy

12.October » Hokej.cz
Bedřich Köhler bude hokejistům Zlína chybět ve dvou extraligových zápasech, disciplinární komise ho totiž potrestala za faul na třineckého obránce Milana Douderu z pátečního utkání.

Köhler si vyšlápl na Douderu a musel předčasně pod sprchy

11.October » Hokej.cz
Zlínský útočník Bedřich Köhler nedohrál duel s Třincem, když na začátku třetí třetiny zbytečně u mantinelu zasáhl obránce Milana Douderu a vysloužil si vyšší trest.

Lubina neudržel nervy! Vynadal rozhodčím a byl vykázán ze střídačky

14.January » Hokej.cz
Zatímco Berani si zpříjemnili oslavy hladkou výhrou 5:1, Dynamo zapsalo už osmnáctou prohru z posledních devatenácti střetnutí a navrch 67 trestných minut. I kvůli Ladislavu Lubinovi. Kouč Pardubic dostal za protesty trest do konce zápasu a byl vy...

Divočina v Brně, padlo 28 trestů! Mallet roztrhal Chalupovi dres

6.January » Hokej.cz
Tahák nedělního kola mezi Kometou a Mountfieldem přinesl mnoho emocí. Víc než tříhodinová bitva nabídla řadu potyček, sudí rozdali dohromady 28 trestů.

Tato informační stránka o Pavel Hodek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Hodek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes