Wilson Domácí

Vztahuje se k

Kadeřábek dal gól, Hoffenheim remizoval. Celtic už má 50. titul

4.května » iFotbal.com
Bayern nakročil k vítězství už v prvním poločase, kdy se prosadili Lewandowski a Goretzka. Hannover v 51. minutě zápas zdramatizoval díky penaltě náhradníka Jonathase. Brazilský útočník však krátce poté hostující tým oslabil, když byl vyloučen po dv…

4.května » Aktuálně.cz
Tottenham v anglické Premier League prohrál s Bournemouthem, gól dostal v závěru, když dohrával o devíti hráčích.

Celtic získal osmý titul za sebou, už jich má 50

4.května » Eurofotbal.cz
Hráči Celticu získali ve skotské lize osmý mistrovský titul za sebou a jubilejní padesátý v historii. Glasgowskému týmu dala jistotu výhra 3:0 v Aberdeenu ve 36. kole, po které má dvanáctibodový náskok na druhé Rangers.

Celtic nadále vládne Skotsku! Porazil Aberdeen a slaví osmý titul v řadě

4.května » iSport.cz
Fotbalisté Celticu získali ve skotské lize osmý mistrovský titul za sebou a jubilejní padesátý v historii. Glasgowskému týmu dala jistotu výhra 3:0 v Aberdeenu ve 36. kole, po které má dvanáctibodový náskok na druhé Rangers.

To je jízda! Fotbalisté Celticu získali osmý titul za sebou, už jich mají 50

4.května » Sport.cz
Fotbal - Míčový sport

Tato informační stránka o Wilson Domácí zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Wilson Domácí" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes