Jan Čaloun

Related to

Dorost: Ústí vysoko vyhrálo nad Děčínem

27.September » HC Usti.cz
Jan Prošek - Ú s t í n/L. - Ústečtí dorostenci vyhráli další zápas. Tým vedený Janem Čalounem a Martinem Štěpánkem dokázal vyhrát nad Děčínem 13:2. Slovan svého soupeře výrazně přestřílel - 84:11.

Dorost: Slovan porazil Chomutov B

22.September » HC Usti.cz
Jan Prošek - Kadaň - Na zimním stadionu v Kadani nastoupili ústečtí dorostenci k dalšímu utkání. Jejich soupeřem byl Chomutov B. Slovan dokázal tento zápas vyhrát 5:3, dva góly vstřelil David Hurný. Trenér Jan Čaloun byl po utkání spokojený.

Dorost: Derby pro Ústí, Litoměřicím bylo pět gólů

20.September » HC Usti.cz
Jan Prošek - Ú s t í n/L. - Hokejisté dorostu Slovanu Ústí odehráli derby s Litoměřicemi. Diváci v Ústí viděli celkem devět branek. Domácí Slovan vyhrál 5:4. Rozhodující gól vstřelil Matyáš Čaloun.

Jsou to borci. 4 hráči, kteří v jednom extraligovém zápase dali alespoň pět gólů

15.September » SportRevue.cz
Nejvíc bodů v jednom extraligovém zápase posbíral Petr Čajánek. Bývalý zlínský útočník se v utkání s Opavou blýskl sedmi body. Víte ale, kdo dal v jediném utkání nejvíc gólů?

Dorost: Slovan prohrál v Mostě, vstřelil jeden gól

15.September » HC Usti.cz
Jan Prošek - Most - Ve druhém kole dorostenecké soutěže prohrálo Ústí v Mostě 1:3. Slovan svého soupeře sice přestřílel, ale z 51 střel dokázal skórovat jen jednou. Mostu na tři góly stačilo 23 střeleckých pokusů.

Dorost: Na úvod soutěže Ústí prohrálo v Bílině

9.September » HC Usti.cz
Jan Prošek - Bílina - Ústeckým dorostencům se vstup do Ligy dorostu nepovedl podle představ. V prvním zápase Slovan nestačil na Bílinu, které podlehl 4:5. Žlutomodrým se nepodařila druhá třetina, kterou prohráli 1:3.

Nejde pořád dávat lidi do karantény, míní ústecký šéf Čaloun

4.September » iDNES.cz
Ústecký hokejový Slovan je v karanténě, start 1. ligy má o dva dny odložený a sportovní šéf klubu Jan Čaloun si stýská: „Nabouralo nám to program.“

Dorost: Na závěr přípravy výhra nad Benátkami

31.August » HC Usti.cz
Jan Prošek - Ú s t í n/L. - Dorostenci Slovanu dokázali v posledním zápase přípravy porazit Benátky nad Jizerou 6:1. Ústí se povedla druhá třetina, kterou vyhrálo 4:1. Žlutomodří svého soupeře přestříleli 58:16.

Dorost: Třetí třetina rozhodla o prohře Slovanu v Kolíně

Jan Prošek - Kolín - Ústečtí dorostenci sehráli další přípravný zápas. Po dvou třetinách vedli na půdě Kolína o jednu branku. Ve třetí třetině ale domácí celek zlepšil hru, dokázal vstřelit tři branky, díky čemuž Kolín vyhrál 5:3.

Dorost: Slovan porazil Litoměřice, rozhodla třetí třetina

29.August » HC Usti.cz
Jan Prošek - Ústí nad Labem - Hokejisté dorostu Ústí nad Labem vyhráli v derby nad Litoměřicemi. O své výhře rozhodl Slovan ve třetí třetině, kterou Ústí vyhrálo 2:1. Slovan celkově vyhrál nad Litoměřicemi 5:4.

Dorost: Slovan porazil i Benátky

25.August » HC Usti.cz
Jan Prošek - Benátky nad Jizerou - Ústečtí dorostenci sehráli další přípravné utkání. Na ledě Benátek nad Jizerou dokázali svého soupeře výrazně přestřílet a po zápase se radovali z výhry 6:3.

Dorost: Ústí přehrálo Litoměřice, Vondráček vstřelil dva góly

22.August » HC Usti.cz
Jan Prošek - Litoměřice - Ústečtí dorostenci odehráli další přípravný zápas. Na ledě Litoměřic si vypracovali vedení 5:0, pak se prosadili i domácí. Slovan derby se Stadionem vyhrál 7:3, Vojtěch Vondráček vstřelil dva góly.

Tato informační stránka o Jan Čaloun zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Čaloun" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes