Publishes:

2.8 items/week

Hlasuj o novém maskotovi Slovanu!

20:17
Klub - Ú s t í n/L. - Dlouho očekávaná možnost vybrat si maskota, je tu! Fanoušci budou mít možnost v hlasování prostřednictvím našich webových stránek rozhodnout, jaký maskot bude reprezentovat náš klub nejen na domácích utkáních.

Slovan včera na hokej.cz

15:00
Klub - Ú s t í n/L. - Ústecký celek byl včera součástí rubriky s názvem Tohle je váš den. Jako první prvoligový celek se účastnil tohoto projektu. Mohli jsme se těšit na rozhovor s Michalem Trávníčkem, Miroslavem Machem a od 18:00 hodin se účastnil online rozhovoru na Instagramu Chance ligy Daniel Vrdlovec.

Aleš Furch zhodnotil venkovní trénink po delší pauze

22.October
Jiří Cícha - Ú s t í n/L. - Ústecký celek nastoupil po desetidenní karanténě do tréninkového procesu. Bohužel si hráči nemohli nazout brusle, ale pouze jen tenisky, se kterými trénovali na umělé ploše s kondičním trenérem Jakubem Jirglem. Po tréninku jsme vyzpovídali útočníka Aleše Furcha, který se těšil na své spoluhráče.

V Ústí se mi líbí, máme tu výbornou partu, říká Štěpán Havránek

20.October
Jan Prošek - Ú s t í n/L. - Před sezónou 2019-2020 přišel do Ústí nad Labem obránce Štěpán Havránek. Mladý obránce stačil na Slovan před vynucenou pauzou způsobenou koronavirem odehrát sedm zápas.

Souhrn úvodu juniorské sezóny s pěticí rozhovorů

17.October
Jan Koudelka - Ústí n/L. – Vládní opatření nařídily z důvodu rychle se šířící nákazy nemocí Covid-19 zastavení sportovních soutěží. Připravili jsme si proto pro vás článek shrnující dosavadní průběh juniorské extraligy z pohledu ústeckého celku, ve kterém jsme mimo jiné vyzpovídali hned pětici hráčů.

7. třída: Sedmáci nestačili na Litvínov

17.October
Daniel Tichý - Ú s t í n/L. - V posledním zápase před nucenou pauzou, se naše sedmá třída utkala na zimním stadionu Ivana Hlinky proti domácímu Litvínovu. Slovan po dvou třetinách prohrával už 2:9, ve třetí třetině dotahovali a stáhli náskok na rozdíl pouhých dvou branek, ale víc se jim už nepovedlo.

Dorost: Slovan otočil derby z 0:3, nakonec vyhrál 7:4

13.October
Jan Prošek - Litoměřice - Ústecký dorost odehrál další utkání soutěže. V Litoměřicích měl zápas špatně rozehraný, prohrával 0:3. Díky povedené třetí třetině, kterou Slovan vyhrál 4:0, dokázal utkání vyhrát 7:4. Čtyřmi góly se na výhře podílel Matyáš Čaloun.

6. třída: Šesťáci podlehli na domácím ledě Chomutovu

12.October
Jakub Kohout - Ú s t í n/L. - v rámci 7. kola přivítali šesťáci na domácím ledě celek z Chomutova. Bohužel jim utkání proti Pirátům nesedlo a nedokázali se střelecky prosadit. Po prohře 0:8 tak bere tři body Chomutov.

6. třída: Šesťáci pokračují ve vítězné sérii a z Mostu odváží tři body

12.October
Jakub Kohout - Most - v rámci 6. kola se šesťáci vydali na led Mostu. Po předešlých třech vyhraných utkáních byl celek dobře nalazen a skvělou formu předvedl i na venkovním ledě. Vyzdvihnout si zaslouží hattrick Adama Růžičky. Šesťáci si po vysoké výhře 14:6 odváží z Mostu další tři body.

8. třída: Nestačila na rozjetý Most

11.October
Marek Vachta - Ú s t í n/L. - Hráči 8. třídy hráli během víkendu dva zápasy, kdy v sobotu dokázali zdolat doma Litoměřice, avšak druhý den tvrdě narazili na půdě mosteckých Lvů. Již od začátku se jednalo o jednostrannou záležitost, kde velkou úlohu zajisté sehrála také únava z předchozího dne. Na konci zápasu visel na tabuli výsledek 14:0 pro domácí a Slovan tak odjel domů s prázdnou.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes