David Bíbrlík

Vztahuje se k

Z Ludgeřovic až do Mongolska

28.února » Svět běhu
Na co myslíš při běhání? Nejčastější otázka od lidí, kteří neběhají směrem k těm, kteří běhají. Těžko si dovedou představit běžet jen tak hodinu, dvě, tři, čtyři …den a být jen sám se sebou.

Ludgeřovická 15 se poběží už po patnácté

13.února » Svět běhu
40. Přesně tolik let letos uplyne od prvního běžeckého závodu u nás v Ludgeřovicích. Ludgeřovická 20 odstartovala poprvé v roce 1984. Osud však závodu příliš nepřál. Odběhlo se pouze osm ročníků.

Běhejte s námi a podpořte Charitní domov sv. Mikuláše pro seniory

14.ledna » Seznam Médium
Jsme komunita běžců od 6-63 let, ke které se můžeš přidat i ty. V roce 2023 jsme společně uběhli 7 195 km. V roce 2024 chceme km proměnit v Kč. Pomůžou těm, kteří běhat nemohou. Cíl? Vybrat za každý uběhnutý kilometr deset kaček. Pomůžeš nám?

I po 100 letech bude u Slezského maratonu rodák z Hranic. Běh bude pomáhat

„Ubohý byl start. Obyčejná špuntovka měla konati službu startovní pistole, a proto její funkce působila trapně. Start byl nutným fotografováním a méně nutným proslovem zpožděn o 6 minut."

Jídelníček cukrovkáře během letních měsíců: Vynechte banán, hroznové víno, ananas a sladký meloun

15.července » Seznam Médium
Strava hraje klíčovou roli v životě lidí s diabetem. V plánování jídelníčku je důležité věnovat pozornost výběru ovoce. Ovoce obsahuje přirozený cukr, který ovlivňuje hladinu cukru v krvi. Proto je důležité znát druhy s nízkým obsahem cukru.

Pětka fenomenálních her, které zná naprosto každý

Tyto ikonické tituly byly průlomem v herním průmyslu a některé prvky se dodnes využívají v nejmodernějších hrách.

Láska je láska

Láska. Textovky plné srdíček? Sex a něžnosti? Nebo byznys? Jakože něco za něco? Anebo oběť? Je otázkou, co to vlastně mít rád znamená. Jisté je, že každý touží mít někoho, pro koho znamená celý svět.

Chorvatské Maledivy za hubičku: Ostrov s azurovým mořem, delfíny a nezvykle pojmenovanými vesnicemi

Maledivy jsou bezpochyby jedním z nejznámějších tropických rájů na světě. Ale co kdybychom vám řekli, že existuje takový malý kousek Malediv v samotném srdci Evropy? Přesně takový ostrov naleznete v turisticky oblíbeném Chorvatsku.

Pro bezstarostný sex jsem zavítala poprvé na gyndu, mise nebyla splněna

Co vše nás může postrčit na novou životní cestu? Nikdo předem netuší. Třeba takové (ne)obyčejné a k tomu první vyšetření na gyndě?

100 - Pocta maratoncům

„Ubohý byl start. Obyčejná špuntovka měla konati službu startovní pistole, a proto její funkce působila trapně. Start byl nutným fotografováním a méně nutným proslovem zpožděn o 6 minut.“

Uběhněte Slezský maraton po 100 letech

27.května » Svět běhu
Ubohý byl start. Obyčejná špuntovka měla konati službu startovní pistole, a proto její funkce působila trapně. Start byl nutným fotografováním a méně nutným proslovem zpožděn o 6 minut"
Vica Kerekes - Slovensko-maďarská herečka.